Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

C-Max Geri Görüş Kamerası

Önerilen Mesajlar

Ya sıfır arabayı kestirmekten deldirmekten bahsediyosun Batu..Yazık günah kardeşim..Focustada kamera var bu arada avrupada..Plaka ışığının yanına monte edilmiş tepeye diil...Plaka ışığı c-mahtede aynen focustaki gibi..Kamerayı oraya takıyorlar....Ama senin yerinde olsam hiiç elletmezdim,yazık yaaa..Ben göstergeyi bile elim titreyerek taktım,hala da orjinalliği bozuldu diyorum içimden bazen, bu gösterge daha iyi olmasına rağmen...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yakup bey ama bizim tr versiyonda plaka üstünde içeriye doğru göçüklük yok düz koysak bi dez avantajı olur mu ?

Orijnal parçaları bulup değişirsin mis gibi olur..Kesmek vs olabilir ama güzel olsun 2 parça değişsin daha iyi olmaz mı..

iyi geceler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Orijnal parçaları bulup değişirsin mis gibi olur..Kesmek vs olabilir ama güzel olsun 2 parça değişsin daha iyi olmaz mı..

iyi geceler

valla orjinal parçayı değiştirmek bölümünü anlamadım arabada mı değiştircez sensörde mi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

varya en sonunda bora beyin yorumları yüzünden onun focusdan alıcam haaa :) :)

Gel vazgeç bak Sen ...Focustaki karizma C-Maxte yok,adamlarda o yüzden daha ucuza satıyor....Hemde siyah almışssın,siyah araba alınırmı Türkiyede yahu...Makam arabası gibi..Güneş yakar öldürür içerde seni,klima bile soğutmaz,yazın arabanın içi 50 derece olur...Vazgeç sen C-Maxten..Demedi deme...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu arada öğrendim renkli ekranmış ve kamera sistemi destekliyor otosanda benim ekrana kamera sistemi var mı ? dır acaba önerilerinizi bekliyorum :)

Otosan da var mi derken ?

Elinde olmasa bile sipariş ile getirirler (pahalı gelebilir)

Yurtdışından siz alsanız bir nebze ucuz olabilir.. Araba gelsin araştıralım netten felan.

--- iPhone Yolladı ---

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.