Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Peugeot 308R Hybrid, Shanghai'de Tanıtılıyor

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

Bu konu gözümden kaçmış. Vay be... pek çok insanın istediği bu kadar mükemmele yakın karakterli bir araba satış rekorları kırabilir bence. Etrafımda çok yakıyo diye vazgeçen bir sürü insan tanıyorum. Helal olsun.

Yavru sorun şu; motor 2.0 ve pahalı yani :D Yine kaçan kaçar ekonomik isteyenler 1.6'cı :zha: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne Avrupa ne Tükiye'de elektrikli için istasyon bile bulmak paha biçilemezken ve menzili bu denli düşük olmasından dolayı (TESLA hariç)

Saf elektriklinin iş yapmaz ama hybrid hoş, bir Mondeo ile şehir içinde reel olarak 4.0 litre (teknik 2.8) benzin ile gezmeyi kim istemez :D

istanbulda şuanda 37 tane şarj istasyonu var aktif, 17 tane de yapım alamasında var; Ankarda 2 adet aktif var ve yapımı sürenler var; izmirde bir tane var.....

Bana kalırsa şarj istasyonu problemi olmaz. Otoparklarda yakında bolca göreceksin şarj ünitelerini :D

Geçtiğimiz cumartesi izmirde BMW i8 gördüm mesela.

Benim merak ettiğim full elektrik teknolojisi çok hızla yayılırken arada bir hybrid yatırımına gerçekten ihtiyaç var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi i8 kaç para veya i3 [emoji1] Mesela i8 3 sene sonra seri üretime geçti aslında çok hızla da değiller gibi.

Bir de Hybrid araba maaliyetli değil ki

Yaris mesela:

53 bin benzinli (oto)

56 bin Hybrid (oto)

56 bin dizel (manuel)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaan abi, hybrid mi full elektrik mi sence?

keşke ... ama sanmam, full elektrik henüz çok pahallı... aslında doğru/mantıklı olan o ama an itibarı ile çok da popüler değiller.

Spor mantığı ile üretilmiş araçta büyük ihtimal ile benzinli motor kalkış/ara hızlanmada elektrik motoruna yardım ediyordur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.