Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Binek modellerimizde 24bin 20 ay sıfır faiz kampanyası sonlandırılarak 18bin 18 ay sıfır faiz kampanyası ve destekli Ford Options kampanyası devreye alınmışt
ır.
Takas desteği kampanyamız sonlanmıştır.

Vodafone hat sahibi müşterilere Binek ve Ticari araçlarımızda ek kampanya desteği veriyor olacağız
aylin bakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

·
Arkadaşlar şöyle bir avantaj var urun gamında değişiklikler oldugu ıcın elde olan araclara stoklarda
bulunan Focus Style Benzinli Manuel modelimizde 2000TL, Focus Style Benzinli Powershift modelimizde 1000TL, Focus Titanium Benzinli Manuel ve Focus Yeni Titanium Plus Paketli modellerimizde 500 TL olmak üzere kampanya desteği, tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden uygulanacaktır.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yaa kusura bakmayın ama Otosanın bu fiyatlar güncelleniyor yazısını asmasındaki gideri anlayamıyorum ben.

Yeni fiyatlara karar verince eskiyi kaldırır ve yenileri yayınlarsın. Fakat bunlar eskiyi kaldırıyor. Bekliyor bekliyor -geçenlerde o yazı 48 saat kalmıştı hatırlarsanız - sonra yeni liste asıyor. Bu haliyle kurumsal olmayan bir firma havası veriyor. Sanki şu an toplantılar yapılıyor bir türlü karar verilemiyor falan mı nedir. Baksana herkes zam var diyor demek ki belli fiyatlar.İyi de eski listeyi niye kaldırdın duraydı yerinde. Ne zaman yeni fiyatlara karar verdiysen o zaman eskisini kaldır di mi ama..

Tepki mi ölçüyorlar nedir anlamadım.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yaa kusura bakmayın ama Otosanın bu fiyatlar güncelleniyor yazısını asmasındaki gideri anlayamıyorum ben.

Yeni fiyatlara karar verince eskiyi kaldırır ve yenileri yayınlarsın. Fakat bunlar eskiyi kaldırıyor. Bekliyor bekliyor -geçenlerde o yazı 48 saat kalmıştı hatırlarsanız - sonra yeni liste asıyor. Bu haliyle kurumsal olmayan bir firma havası veriyor. Sanki şu an toplantılar yapılıyor bir türlü karar verilemiyor falan mı nedir. Baksana herkes zam var diyor demek ki belli fiyatlar.İyi de eski listeyi niye kaldırdın duraydı yerinde. Ne zaman yeni fiyatlara karar verdiysen o zaman eskisini kaldır di mi ama..

Tepki mi ölçüyorlar nedir anlamadım.

Web tasarımcıları acemi sanırım. Yeni listeyi server'a atmak bu yüzden uzun sürüyor. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben listeyi anlamadım. en sağdaki fiyat otosan listesinde olacak nakit fiyat mı?

eski style HB 1.6 47125 idi yeni style HB 1.6 46800 görünüyor orada. Donanım epey artıp fiyat düşmüş bu rakamda 3ten indirim alsak 44-44.5a (metalik ile) alınacak gibi ...

5k 1.0T style 48420 yazıyor metalik boyayı da düşünün ben bunu 44e alamam değil mi :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha detaylı incelemedim ama baya öyle geliyorki smart paketi çok yakında tit'de standart yapabilirler, eski kullanıcıları üzmeme amaçlı ilk adım böyle atılmış olabilir... (tamamen kendi düşüncem kimseyi bağlamıyor :) )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben listeyi anlamadım. en sağdaki fiyat otosan listesinde olacak nakit fiyat mı?

eski style HB 1.6 47125 idi yeni style HB 1.6 46800 görünüyor orada. Donanım epey artıp fiyat düşmüş bu rakamda 3ten indirim alsak 44-44.5a (metalik ile) alınacak gibi ...

5k 1.0T style 48420 yazıyor metalik boyayı da düşünün ben bunu 44e alamam değil mi :(

Aynen oyle en sagdaki pesin rakamlar...

soner yurtoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni listeleri asmışlar. Biraz karışık. Fiestada falan da zam var. Yalnız sözedilen cmax dizel trend gelmemiş daha. Yakup yeni listeyi yorumsuz başlığa asarsan memnun olurum.

Bu bodrumda bile trafik var eve gidebilince hemen :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.