Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Mehmet Erten

Soru

SELAM ARKADAŞLAR FORUMA YENİ ÜYE OLDUM.2006 FOCUS TRENDX DİZEL ARACIM VAR.ASLINDA RENKLİ ARABALARI STERCİH ETMEMEME RAĞMEN BU ARACIM LACİVERT .SIKINTIM ŞÖYLE ARAC 4 AYDIR BENDE ALDIĞIMDA BOYA KORUMA ATTIRDIM.BU NA RAĞMEN ARAÇTA RENK SOLMASI BAŞLADI.BU SIKINTILARIN YERLİ ARAÇ TABİR EDİLEN ARAÇLARDA DAHA SIK OLDUĞUNU SANIRDIM.BU SOLMAYI ÖNLEYEBİLECEĞİM BİR YOL VAR MI.LÜTFEN YARDIM EDİN !!!! ARABADAN SOĞUMADAN CARE BULMAM LAZIM.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

sağlam bir polisaj ... oldu bitti. 

Türkiye gibi bol güneş alan güney enlemlerine yakın coğrafyalarda boyanın renginin solması kaçınılmaz, bunun yerlisi - yabancısı yok. Araba pasta ile kaplanacak, polisaj makinası ile sağlam bir girilecek ... çi-çek gibi parlayacak, canlanacak.

...soğuyacak, dert edilecek bir şey yok.

En kötü paranıza geçer hükmünüz  :)

not: Öğretmenim "sanal" ortamda -BÜYÜK- harfler ile yazmanın bağırma olarak algılanacağını biliyorsunuz, öyle değil mi? 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

üzmeyin kendinizi üstadım, bir tek ölüm'e çare yok. 

...sağlam bir pasta-cila keyfinizi yerine getirir.

zamanınız varsa kendiniz bile yapabilirsiniz ... burnunuzdan ter akacağı kesin (el ile pasta atmak cidden yorucudur) ama sonuçta ortaya çıkacak güzellik sizin emeğinizdir, kuZu'nuzu daha da derinden seversiniz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşımda da lacivert skoda fabia var 2005 model arabanın solmayan yeri kalmadı..ayni renk aynı araci baskasinda da gördüm solma yok..demekki sürekli güneş altında kalmış sizin araçta arkadaşın fabia si gibi :)

Kaan beyin dediklerini yaptırın bencede .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

işte bu yüzden koyu renk araç almadım. diğer 2 aracım lacivert ve füme idi, şimdi beyaz aldım. şirket aracı gibi görünsede umrumda değil, koyu renk alıp cilalayıp millete hava basmanın zamanı geçti. beyaz en kolay renk. zahmetini ben çekiyordum koyu rengin, artık kafam rahat.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.