Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Hdd'den Ssd'ye

Önerilen Mesajlar

Biraz konu dışı ama, 2 senedir kullandığım WD passport harici hddyi eski bilgisayarda (win7), tvde film izlemek için falan kullaniyordum. Şimdi laptopa taktım ışığı yanip çalışıyor ama algılamıyor laptop. WD sitesinden driver indirdim falan ama olmadı. Bir bilgisi olan var mi ?

Hdd yi taktığında sesi nasıl geliyor. Tık tık diye ses geliyorsa kötü. Başka kablo ile denedinmi. Yada diğer usb girişlerine taktıp dene birde.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hdd yi taktığında sesi nasıl geliyor. Tık tık diye ses geliyorsa kötü. Başka kablo ile denedinmi. Yada diğer usb girişlerine taktıp dene birde.

Ses normal. Kendi kablosu var zaten üzerinde masaustunde smart tvde falan sıkıntı yok. Win 8 uyumlu mu değil dicem bilemedim
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ses normal. Kendi kablosu var zaten üzerinde masaustunde smart tvde falan sıkıntı yok. Win 8 uyumlu mu değil dicem bilemedim

Sanmam. Aygıt yöneticisinde görüyormu hdd yi. Birde yine aynı menüde disk yönetimi var. Orada görünüyormu
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İlk kezmi bağlıyorsun hdd yi laptopa. Laptop internete bağlı olsun. Hdd nin driverını otomatik bulup açması lazım. İnternete bağlı olmayınca bazen açmayabiliyor

Yok bağlı abi. Zaten sağ altta bir hareketlenme bekliyordum ama yok hiç birşey. Diğer bilgisayarda çalışıyor. Windows 8de çalışacak bir driver yok o zaman bunun
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Başka hdd denedinmi? Takınca bilgisayardan ses çıkıyormu? Bide Bilgisayarın chipset ve usb sürücülerini güncelle.

Arabada kullandığım 8 gb var onu denedim. Hdd bu var sadece. Takınca bilgisayardan ses gelmiyor ama hdd çalışıyor led yanıyor. Usb sürücülerini nasil güncellicem?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Baktim güncelmiş. WD windows 8 için nasil çıkarmaz driver anlamiyorum. Veya niye en azından bir tepki vermiyor laptop sürücü yüklenmedi falan diye. Şimdi illa yenisini mi almak gerek

Ses çıkmadığına göre sorun bilgisayar tarafında. Wdnin özel bir sürücü yayınlamasına gerek yok böyle basit Sürücüler Windows'un içinde zaten var. Ha sendeki wd özel vs bişeyse ayrı, win 7 driverı varmı? Varsa onu kur %99.99 uyar. Ama zaten Windows hiç takmamışsın gibi davranıyor.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ses çıkmadığına göre sorun bilgisayar tarafında. Wdnin özel bir sürücü yayınlamasına gerek yok böyle basit Sürücüler Windows'un içinde zaten var. Ha sendeki wd özel vs bişeyse ayrı, win 7 driverı varmı? Varsa onu kur %99.99 uyar. Ama zaten Windows hiç takmamışsın gibi davranıyor.

En son driveri kurdum. Hatta şöylede bir sıkıntı var. Kurduğum yer olarak c/program files/western digital olarak gösteriyor. Giriyorum program filesa bakmak için yok western digital diye bir klasör.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.