Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Havalandırma Sistemi

Engin U.

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

abi senin araç özel üretim ses geçirmez hava almaz..Herşeyiyle özel yani... :):(

Hasan dalga geçme..Ben niye dikkatsizim acaba diye merak ettiğimden yazdım...O diilde şeker kırmızımda eleştirilecek yönleri yazma fikri geldi sen böyle yazınca.Dur sayfamda bunları yazayım bu akşam...Fikir verdin bana hasan bak.... :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Madem konu buraya açılmış, bende şunu sormak istiyorum. Klimayı ya da fanı açtık. böyle suratımıza suratımıza :) üflemesini istiyoruz.. Ortadaki iki havalandırmadan hava geliyor da, cam kenarlarındakilerden gelmiyor benim. Ya da öyle hissediyorum. Bu normal olmamalı değil mi. Ya da yapmam gereken başka bir şey var mı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Evet yan camlara gelenlerden bahsediyorum. Europa'da kaloriferden gelen hava gözlerimin sulanmasına neden oluyordu. Bu yüzden sadece sol tek taraftan sıcaklığı verip onu da vucuduma göre ayarlıyordum, uzun zamandır bu şekilde kullanırım. Artık alıştım galiba, bunda o şekilde bir ayar bulamadım. Ama itiraf etmeliyim gözlerimi de sulandırmıyor. Gevur yapmış bir kere :) :) :) :) :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

2 hafta önce arabamın 15000 bakımını yaptırdım rutin değişenler değişti bi sıkıntı yok ancak klimayı açınca ilk esnada bi koku geliyor bu kokudan nasıl kurtulabilirim sabırla geçmesinimi bekliyecem yoksa uygulamam gereken birşey varmı??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.