Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Havalandırma Sistemi

Engin U.

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

bu durum gayet normal bir durum bildiğim kadarıyla..İçeri dışarıdan daha sıcaksa(galiba tam bilmiyorum soğuksa da olabilir) camların buğu yapmasını önlemek için hava alır...

Araç içi dolaşım da 30 dk sonra havanın eskidiğini düşünerek araç iptal eder; çünkü eski hava uyku ve uyuşukluk getirir..Zaten camlarda hafif buğu oluşur oradan anlarsınız. :kop:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bu durum gayet normal bir durum bildiğim kadarıyla..İçeri dışarıdan daha sıcaksa(galiba tam bilmiyorum soğuksa da olabilir) camların buğu yapmasını önlemek için hava alır...

Araç içi dolaşım da 30 dk sonra havanın eskidiğini düşünerek araç iptal eder; çünkü eski hava uyku ve uyuşukluk getirir..Zaten camlarda hafif buğu oluşur oradan anlarsınız. :kop:

sizin dediğiniz mantık olarak doğru da bana biraz garip geldi sürekli hava alması diğer yeni kasa focuslarda da böyle mi acaba

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

olması gereken bir özellik bence de. ancak bir eksiği var ya da ben çözemedim. radyonun iki tarafındaki tekerlekli olan ızgaralardan sadece dış (soğuk) hava gelse daha iyi olurdu. ya da bu gelen hava ızgaraların kenarındaki tekerlekler yardımı ile tamamen kesilebilse daha iyi olurdu.

yusuf terzi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

sürekli açık mı kalıyor peki bu yoksa kendi kendine kesiyor mu.Şehir içinde falan pis hava da girer kamyonların egzoslarından

duman almaz içeriye havanın genelinde olan kokuları alır sadece

İç kabinin hava alış kanalları kaputun hemen arkasında sileceklerin oradaki ızgaralardır. Araç yolda giderken aracın aerodinamik yapısından dolayı normal havadan daha yoğun olan bir gazın (egzos gibi) aracın içerisine girme oranı çok çok düşük

bmw-wind-tunnel-600x399.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Selam Arkadaşlar arabayla giderken hiç birşeye basmadan havalandırmadan hava geliyor araç içi çevrimi açınca kesiliyor ama oda bir süre sonra devre dışı kalıyor normal midir bu durum

Ben bööyle bişey hiç farketmedim yahu...Olsaydı kesin farkederdim...Yarın daha dikkat edeyim bakiim..Ama havalandırmayı açmadığım sürece içeri hiç hava almıyor benim şeker kırmızımda....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.