Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Yeni Focus Isınma Sorunu

Musa

Soru

Slm arkadaşlar.Malum kayseri soğuk şehir bende biraz erken işe gidiyorum. Araba 7-8 km sonra ancak ısınıyor. Bende bu yüzden klimayı çalıştırıyorum sıcak üflüyor. Acaba motor ısınmadan klimayı açmanın herhangi bir sıkıntısı olur mu vaya motoru daha çabuk ısıtmanın bir yolu var mı? önceki aracım benzinli focus I idi ve böyle bir sıkıntı yoktu acaba dizellerin hepsi mi böyle?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Slm arkadaşlar.Malum kayseri soğuk şehir bende biraz erken işe gidiyorum. Araba 7-8 km sonra ancak ısınıyor. Bende bu yüzden klimayı çalıştırıyorum sıcak üflüyor. Acaba motor ısınmadan klimayı açmanın herhangi bir sıkıntısı olur mu vaya motoru daha çabuk ısıtmanın bir yolu var mı? önceki aracım benzinli focus I idi ve böyle bir sıkıntı yoktu acaba dizellerin hepsi mi böyle?

klima açmanıza gerek yok.

Focus 2 lerde olan sistem muhtemelen 3 lerdede vardı.

Aracınızı çalıştırın 5 dk kadar rölantide bekleyin hareket etmeyin sıcaklığı HI konumuna getirin normal fanı açın

Egzos manifoldunun üzerinde bir parça var Focuslarda havayı alır egzos manifoldun direk ısınmasından kaynaklanan ısı gücüyle hararet ibresi daha yerinden oynamamışken size sıcak hava vermeye başlar

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bende koltuk ısıtma var,hemen ısıtıyor,araba ısınıncaya kadar da işyerine varıyorum zaten..Ev-İşyeri arası 3,5 km..İşyerine vardığımda bile motor buz gibi sanki,kaput hiç ısınmıyor ...Buda tüketim değerlerini çok etkiliyor,özellikle soğuk havalarda....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sabah elemanla ışıklarda karşılaşırdık o Doblo yla ben Tango yla.

Doblo az bir süre sonra ısınırken Tango iş yerine geldiğimde bile soğuk olurdu, aslında bu şekilde kullanım tüketim ve motor açısından olumsuz ama ne yapacaksın işte..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ev talasta yeşil mahallede öğretmenim siz ne işle uğraşıyorsunuz?

Yeşil mahalle çok yakın oturduğum eve. Hangi okuldasınız ?

Ben organizede bi firmada Muhasebe-Finans Müd. yapıyorum.

Hemşehri ve forumdaş olarak tanışmak isterim kısmet olursa inş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yeşil mahalle çok yakın oturduğum eve. Hangi okuldasınız ?

Ben organizede bi firmada Muhasebe-Finans Müd. yapıyorum.

Hemşehri ve forumdaş olarak tanışmak isterim kısmet olursa inş.

Yeşil mahllede Mehmet Akif Ersoy ilköğretim okulunda matematik öğretmeniyim buyrun bir çayımı için hemde tanışıp sohbet ederiz.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yeşil mahllede Mehmet Akif Ersoy ilköğretim okulunda matematik öğretmeniyim buyrun bir çayımı için hemde tanışıp sohbet ederiz.

Duymuştum bu okulu, hafta içi ve mesai saatlerinde uğramam çok zor ama denk gelirse neden olmasın. Benim evimde Yenişehir Ticaret Lisesi'nin karşısında.

Sizin organize tarafına yolunuz düşerse bende beklerim. Mobilya ihtiyacınız filan olursa yardımcı olurum. telefonumu pm atıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.