Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

yaza 17" 5 kollu yıldızlardan alacam zaten yakup bey.boş boş yatıyordu collection jantları değerlendireyim dedim

kış 16 daha sağlıklı bizim buralarda malum çukurlar buz tuttuki düştün mü aracı bırak git :)

Hey gidi hey..

Rahmetli dedemle babam Erzurum şartlarında araba kullandıklarından.. Kışı başka il / ilçelerde geçirdiğimizde sürücülükleri çok farklı olurdu. Millet göz göre göre kaza yaparken onlar o zamanlar anlayamadığım hareketlerle yola devam ederlerdi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yuh... adam ingiltereden navi getirmiş.... :) şu malum ekranı da almış heralde...Stil plusı resmen tit e çevirmiş tabi o klima panalinden kurtulsaymış.. :) Bizim Cem Boneval bey de oradaymış... :D Uzman fotoğrafçı.. :)

Not:Yakup abi üye isimlerinin altında yazan yakıt tüketimini biz yapamaz mıyız? Site yapısı aynı.. :D

Hasan K. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bizim Cem Boneval bey de oradaymış... :) Uzman fotoğrafçı.. :D

Orada derken sadece forum bazında kast ediyorsun herhalde, çünkü telefonla görüştük sadece.

çok isterdim birlikte İngiltere'ye gitmeyi, özellikle de gittiği yere: http://www.teamaon.com/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Orada derken sadece forum bazında kast ediyorsun herhalde, çünkü telefonla görüştük sadece.

çok isterdim birlikte İngiltere'ye gitmeyi, özellikle de gittiği yere: http://www.teamaon.com/

forum bazında kast ediyorum.. :) sadece yazıda(aslında resimde ilk önce resimlere bakıyordum) adınız geçince yazmak istedim.. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yuh... adam ingiltereden navi getirmiş.... :o şu malum ekranı da almış heralde...Stil plusı resmen tit e çevirmiş tabi o klima panalinden kurtulsaymış.. :) Bizim Cem Boneval bey de oradaymış... :D Uzman fotoğrafçı.. :D

Not:Yakup abi üye isimlerinin altında yazan yakıt tüketimini biz yapamaz mıyız? Site yapısı aynı.. :)

Anlamsız ve uygulaması zahmeti. Değmez. 2 kisi yapar ancak ;)

--- iPhone Yolladı ---

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

niye ki..Hem navinin o 5.2" ekranı hem de o büyük 4.2" boyutundaki göstergeler arası renkli ekran aracı ne kadar çok değiştirmiş...Hatta bi anda a tipsiz radyo hoş görünleme başladı diyebilirim.. :D

Not:İmzam mı değişti sanki.. :)

Diğer Not:Yakup abi sen galiba o yakıt tüketimi şeyinden bahsediyordum.. :)

Hasan K. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

niye ki..Hem navinin o 5.2" ekranı hem de o büyük 4.2" boyutundaki göstergeler arası renkli ekran aracı ne kadar çok değiştirmiş...Hatta bi anda a tipsiz radyo hoş görünleme başladı diyebilirim.. :D

Not:İmzam mı değişti sanki.. :)

Diğer Not:Yakup abi sen galiba o yakıt tüketimi şeyinden bahsediyordum.. :)

5.2 değil 5.0 looo 4.2 de aynı işi görüyor navi hariç bir fark yok görselde sadece harita..o büyüklüğü anlamazsın bile ama tft olması 3.2'den etkili hissettiriyor..olay bu

Tabi ki site hakkında konuşuyorum güzelim :o

İmzan değişti, yasal zorunluluk o, nick değiştirilmesi halinde

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hey gidi hey..

Rahmetli dedemle babam Erzurum şartlarında araba kullandıklarından.. Kışı başka il / ilçelerde geçirdiğimizde sürücülükleri çok farklı olurdu. Millet göz göre göre kaza yaparken onlar o zamanlar anlayamadığım hareketlerle yola devam ederlerdi.

ALLA CC rahmet eylesin dedenizi ve tüm ölmüşlerinizi .gerçekten burda araba kullanmak farklı buz üzerinde gidiyoruz hep.bizimkisi araba kullanmak değil bizimkisi Dancing on Ice :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.