Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

Şu janti parlak koyu siyah seklinde photoshoplayabilecek biri var mi ?

sabricim al bakalım çift renk :)

tapatalk1358160225503zp.jpg

Arkadasimin bir arkadasinda mk2 var tek kapi arabayi aldigi gun ST janti takmis bu jantlar evinde duruyomus cok iyi bir fiyata vericek bana sizce nasil olur 17"

fotolardan gördüğüm üzere , jantlar fena helde sabri ... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sabricim al bakalım çift renk :)

Arkadasimin bir arkadasinda mk2 var tek kapi arabayi aldigi gun ST janti takmis bu jantlar evinde duruyomus cok iyi bir fiyata vericek bana sizce nasil olur 17"

fotolardan gördüğüm üzere , jantlar fena helde sabri ...

Çok guzel shoplamissin abicim tesekkurler :) Birde fotolari internetten buldum :)

Taksanız?

Çorluda oturuyor cocuk bide lastik yok uzerinden

Sabri Özer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben standart Titanium jantının yerine bunu takıp bir de 17" lastik masrafı yapmam, ayrıca daha ucuz (hem görünüm hem de değer olarak) bir jant olduğunu da düşünüyorum...

Evet bende çok sade yaa dedim ilk ama 500e veririm takimini dedi bana o cezbetti biraz :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ama ucuzluğu kalitesizliğinden değil. Orjinal jant kullanilmamis hiç satamamista simdi askere gidicekmiş arabayi satip gitmek istiyor. Yani kelepir aslinda
Şu bakımdan yani: Halihazırdaki Titanium jantları bu alacaklarından daha kaliteli ve gösterişli duruyor, ayrıca bunu ucuz diye tercih edeceksin, çok beğendiğin için değil...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Jant 500 lira olabilir ama size maliyeti  4 lastik + 500 lira olacak. Aklınız da hala 18'lik jantlarda kalacak. 4 lastiğe 1000 lira desek 1500 lira yapar. Üzerine 500 daha koysanız 18 jant+lastik alırsınız. Zorda kalmadıktan sonra alınacak bir jant değil bence. Ford üretimi olması dışında bi özelliği yok :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şu bakımdan yani: Halihazırdaki Titanium jantları bu alacaklarından daha kaliteli ve gösterişli duruyor, ayrıca bunu ucuz diye tercih edeceksin, çok beğendiğin için değil...

Jant 500 lira olabilir ama size maliyeti 4 lastik + 500 lira olacak. Aklınız da hala 18'lik jantlarda kalacak. 4 lastiğe 1000 lira desek 1500 lira yapar. Üzerine 500 daha koysanız 18 jant+lastik alırsınız. Zorda kalmadıktan sonra alınacak bir jant değil bence. Ford üretimi olması dışında bi özelliği yok :)

Forumumu bu yüzden seviyorum :)

Haklısınız teşekkürler :)

Yok ki şu jantın 18"ini yapan bir firma

Resim eklendi

Tolga abi photoshopla buyutmustu bunlari cok guzel olmustu.

Fason jant üreten bir yer açsak para kırarız :)

Sabri Özer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.