Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kia Sportage -TEST 1.6 GDI/2.0 CRDI AT

Önerilen Mesajlar

Geçen sene bu günlerde istanbulda bir arkadaşım 54 bine aldı bu aracı, geçen gün konuştuk çok memnun olduğunu hiçbir problem çıkartmadığını söyledi.

VW touran dan sonra yakıt tüketimi yüzümü güldürüyor demeyide ihmal etmedi :claps:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dışı çok güzel ama o iç kısım dışı ile çok ters orantılı olmuş.

İX35 in iç kısmı daha güzel. dışıda çok güzel bence. 50 küsür fiyatı vardı benzinlisinin. Hatta 50 lere çıkarsam eğer 1.6 benzinli ix35 aklımın bi köşesinde yer alıyordu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hımm ne diyordum... ix35-sportage ve asx....demekki zamanın öncesinde ileri görür yorumlar yapıyoz ama forumda yerini bulması nedense 1 seneyi buluyor..... :claps:

mazda 3 ler..touring ve donanım az..2011 modelleri bitirme peşindeler...kasım gibi 2012 ler gelicekmiş...ama cx5 öncelikle skyactive teknolojisine sahip olucak mazda-3 lerin şansı ve ve yeni fiyat donanımı ne olur bilinmez ama....100 kmde 3 litre benzin lafları ortalıklarda dolaşıyor.... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet yeni crossover suv tarzı türü bir araba..2.2 litrelik motorlardan bahsediliyor ama tr.da 120 binli fiyatı bulacağıda söylentiler arasında...bakalım kasımı bekleyip görücez...mazdayı sıkıştırdım bugün..gekgük geveledi ben sizi ararım dedi hala dönecek..klasik yalanlar...zaten karşıyadaki mazda da kapandı tek kaldı gemirde...bir türlü toparlanamadı şu marka ya...yeni ceo falan hikaye...sanırım tr.da olmuyor yürütemiyorlar...

Çok yakında: Mazda CX-5

Yepyeni kompakt otomobil SUV

Mazda CX-5 kompakt SUV'nin yakında lanse edileceğini duyurmaktan gurur duyuyoruz. Kompakt SUV spor otomobil Mazda CX-5, Mazda'nın Çığır aÇan SKYACTIV TEKNOLOJİSİ'nin tüm özelliklerini ve 'KODO - hareketin ruhu' tasarım temasını iÇinde barındıran yeni nesil Mazda araÇlarının ilki.

Kompakt spor otomobil sınıfındaki ilkler serisinde, Mazda CX-5 Mazda'nın öncü teknolojisini, sıra dışı bir tasarım ve eğlenceli bir sürüş karakteri ile bir araya getiriyor. Bütün bunlar, mükemmel kontrol ve kaliteli sürüş ile üstün Çevre ve güvenlik performansı sunan bir otomobille sonuÇlanıyor.

SKYACTIV TEKNOLOJİSİ

Mazda CX-5 serisindeki SKYACTIV TEKNOLOJİSİ yenilikleri, yeni manuel ve otomatik şanzımandan gövde ve şaside yapılan geliştirmelere kadar uzanıyor. Avrupa emisyon sınırlamalarına uygun Mazda CX-5 motor serisi, SKYACTIV-G 2.0 benzinli ve SKYACTIV-D 2.2 dizel motordan oluşuyor. Her iki motor da 14:1 sıkıştırma oranına ulaşarak bir rekora imza atarken dizel motor standart ve yüksek güce sahip iki ayrı versiyonla sunuluyor.

Bir kompakt SUV iÇin istisnai bir Çevre performansına sahip olan SKYACTIV-D 2.2 motorlu model, 120g/km'den daha az CO2 emisyonu hedefliyor.1.

KODO - Hareketin Ruhu

Yeni Mazda CX-5, aynı zamanda Mazda'nın yeni tasarım teması olan 'KODO - Hareketin Ruhu'nu ortaya koyan ilk Mazda seri üretim modeli. KODO tasarım teması, yeni ve olağanüstü ön görünüm, Çeviklik ve kuvvet hissi uyandıran dinamik bir stil ve Mazda ailesi yüzünün Çarpıcı bir versiyonunu iÇeriyor.

Daha fazla bilgi edinin, ilk siz öğrenin!

Yılın en heyecan verici kompakt SUV'si Mazda CX-5',n lansmanı ile ilgili en son haberlerden ilk siz haberdar olmak ister misiniz? Lütfen tıklayın.

1 önden Çekerli standart güce sahip SKYACTIV-D 2.2 motor, SKYACTIV-MT manuel şanzıman ve i-stop

44zp.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben de amma kötü yürekliyim ebru hanım aradı...konuştuk...kasımda gelecekmiş cx-5 ama 70.000-100.000 tl arasında 2.0 motorların ötvden sonra 1.6 ile gelme görüşmeleri düşünülüyormuş...mazda 3 lerde öle...kasımda bekleyin süprizlerimizi dedi...2011 touring dizel için ise yaparım bişiler dedi...o kadar...bakalım yaşayıp görücez....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet yeni crossover suv tarzı türü bir araba..2.2 litrelik motorlardan bahsediliyor ama tr.da 120 binli fiyatı bulacağıda söylentiler arasında...bakalım kasımı bekleyip görücez...mazdayı sıkıştırdım bugün..gekgük geveledi ben sizi ararım dedi hala dönecek..klasik yalanlar..

Abi çakaydın şöyle ağızlarına sağlı sollu iki tane :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yok yok aradı vala...kadın ilgilendi...sagolsun..dedim attım tuttum şöle böle...birde sordum koca izmirde tek kaldınız mazda...nezaman eski mazda olucak..yeteriz biz falan...kızcagızı sık bogaz edince...biliyorsun bizleri...hıkmık demeye başlıyorlar..çalışmadım yerlerden soru sordunuz ama örtmenim ya.........der gibi... :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.