Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Trendx 2014 Usb Sorunu

Mehmet Demirgiller

Soru

Merhabalar,

2014 Trendx modelinde USB girişi var bardaklığın arkasında. Ancak mp3 dolu usb belleği takıyorum herhangi birşey okumuyor.

Telefonu şarj için takıyorum, yarımşar sn arayla şarj edip durduyor-şarja takıldı,şarjdan çıkarıldı şeklinde.

Aux girişi zaten yok bunu biliyorum ancak usb ne işe yarar bu araçta anlayamadım? USB ile harici bir kaynaktan müzik nasıl dinleyebilirim?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Oradaki usb telefon şarjı için değil eğer bir iPod görevli iphone değilse. Tabiki müzik çalması için; farklı usb cihazı deneyebilirsiniz veya bundan önce diskin formatını uygun hale getirmeniz gerekiyor olabilir. Bakınız: k. klavuzu veya eski başlıklar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Oradaki usb telefon şarjı için değil eğer bir iPod görevli iphone değilse. Tabiki müzik çalması için; farklı usb cihazı deneyebilirsiniz veya bundan önce diskin formatını uygun hale getirmeniz gerekiyor bakınız: klavuz ve eski başlıklar.

Yakup Bey öncelikle cevabınız için teşekkür ederim.

Kılavuzda yalnızca sony ses sistemi için bilgi var, ki trendx'te böyle bir sistem yok şuan. Eski konularda da bir cevap göremedim forumu yaklaşık 1- 2 saattir gezmeme rağmen.

USB'nin telefon şarjı için olmadığını tahmin ediyorum ancak herhangi bir müzik çalma görevini yapamadığı için sorma ihtiyacı hissettim. Bilginiz var ise yalnızca düzen sağlamak yerine yardımcı olabilmek adına da, hangi formatta disk hazırlamam gerektiğini belirtebilirseniz sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

FAT olacak tavsiye 2.0 destekli ürün olmalı.  Buarada lütfen üyeliğinizi tamamlar mısınız? bakınız özel mesajlar ve kurallarımız. Aksi halde üyeliğiniz askılanır.

izUDqCA.thumb.png.ac2180baead0aebcb506ee

Teşekkür ediyorum sorun çözülmüştür. Üyeliğimi de en kısa sürede tamamlıyorum. Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar aracım 1.5 tdci titanyum. Arabayı alalı 20 gün olmadı usb yi algılamıyor. Bunlarda iki tane usb girişi var ikisindede algılamıyor. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Sıfır arabada bu sorun çok can sıkıcı. böyle giderse ford servisi ikinci adresimiz olacak demektir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar aracım 1.5 tdci titanyum. Arabayı alalı 20 gün olmadı usb yi algılamıyor. Bunlarda iki tane usb girişi var ikisindede algılamıyor. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Sıfır arabada bu sorun çok can sıkıcı. böyle giderse ford servisi ikinci adresimiz olacak demektir.

Usb belleğim format biçimi fat32 gibi bişey olması lazım. Yoksa görmüyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yukarda ilgili cevabı mevcuttur :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Farklı bir usb deneme şansınız varsa deneyin bir de olmazsa servise bir zahmet :)

Üç farklı usb denedim sonuç yok. Öyle ters bir zamanda arıza verdiki, Pazartesiye kadar merakla bekleyeceğim. Bugün öğlen bile olsa servise gidecektim. tam servis kapandıktan sonra arıza verdi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ntsf formatında deneyin bir de.

Usb nin kendisi  fat 32 olarak biçimlendirilmişti. sonra NTSF ve EXFAT denedim yine olmadı. can sıkıcı olan şey şu; usb girişi hayatta arıza vermeyecek bir şey. Bugüne kadar usb girişli sayısız elektronik cihazım oldu, Hiçbiri arıza vermedi. Yoksa dünyanın en kaliteli malı bile sıfırken arıza verebilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.