Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Honda'da artık LPG seçeneği de var

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

Evet bu konuşuluyordu hatta ilk 1.6 dizel gelemeyecek daha sonra gelecekmiş..lpg satmak için...

Ford'da Avrupa'da lpg'li satışlar yapıyor..

Türkiye'de de yapsalar ya lpg'li satışlar. Bura evrupa torpağı değilmi :D

Haahhh!! Accord tabi tabi! :D Çok seviyorum ama >80.000 lira ve gidişat/tüketim çok iyi değil canım!

Aydın Civic sedan otm. + Lpg aslında tam paşa arabası, sakin sakin kullanırsan az yakar zaten amortisörler de yumuşak yumuşak içi de ferah, tip desen tip de var, e millet Honda yı seviyor da yani 2. elleri iyi.

Aslında Yusuf a Lpg li Civic alsak ya?!? Düşünmez mi acaba gardaşum? :)

Cep telefonu da annemin evinde kalmış Yusuf a ulaşamıyorum acaba 46-47.000 liraya Lpg li otm Civic e ne derdi merak ettim.

Akşam bende seni aradıydım açan olmadıydı, ondanmış demekki gardaşum. Benzin ve Lpg vs. istemiyorum bu sefer. Velevki düşünsemde Civic düşünmezdim yüksek ihtimal. Dışı çok güzel ama içi biraz değişik geliyor bana. Ayrıca focustan daha çok yol sesi alıyor vede çok yakıyor. Benzinli düşünürsem F3 tit. 125 ps düşünürdüm ciddi ciddi. Alternatif olarakda Full bir Mazda yada full bir cruze.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ammavelakin kullanımı F II, Mazda3 ve i30 dan yumuşaktır içi de çok rahattır. Tabi amacına hizmet ettiği içün tavsiye ediyorum yoksa birbirimizin sürüş stiline aşina olmadığımızdan daha fazla ısrar edemem gardaşum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ammavelakin kullanımı F II, Mazda3 ve i30 dan yumuşaktır içi de çok rahattır. Tabi amacına hizmet ettiği içün tavsiye ediyorum yoksa birbirimizin sürüş stiline aşina olmadığımızdan daha fazla ısrar edemem gardaşum :)

Sağolasun gardaşum. Sürüş stilime en yakın araç Focus'tan sonra, İ30 gibi :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

city demek bitiyor ha..üzüldüm.....nasılki bazı şarkılar vardır biz çok severiz ama hiçbir zaman hit olamaz yada filmler...buda öyle oldu...ben çok sevdim...ama..toplum sevmedi...yazık...güzeldi güncel kasa...birçok modelden B-C arası aslında...bazı modellere göre...bence...neyse yolu acık olsun...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o era clio ve linea hepsi şirket aracı...Normal bir kullanıcı olarak onlar zaten city kadar ancak satıyor..

Getz clio hb daha fazladır onlara nazaran :)

Bence bitirilmesi iyi olmuş..Avrupa daha c sınıfında Sedan'a girmezken...Japon için riskli olmuşdu bence...Dediğim gibi gereksiz bir araç sedan B'ler..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.