Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Otomobil Arayışı

teoman soydaş

Önerilen Mesajlar

Herkese merhabalar,

ihtiyac nedeni ile 3. araç arayış içerisine girmiş bulunuyoruz.

mevcutta bir tane focus titanium X paket, bir tane 1,6 Linea emotion plus multijet araçlar var ikisinde memnunuz fakat yeni araç ihtiyacı daha doğdu alacağım bu arac dizel otomatik vites olması gerekiyor ve önceliğimiz HB olması.

maximum bütcemiz 58K

aklımızda hyundai İ30 ve Kia Ceed var aşağıya iki ilan ekliyorum ikisi ilede görüştüm arabaları inceledim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-sifirindan-daha-iyi-193372991/detay/

en son 57500 liraya kadar indik araçta gözle görülür bir sorun rastlamadım, tabi  karar verirsem expertize gireceğiz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-cok-temiz-cok-hizli-bir-arac-186791783/detay

en son 55000 liraya indik bu araç tanıdıkta sayılır bilinen ve görünen bir sorun yoktur.

sizce hangisini tercih etmeliyim iki aracında forumdaki test başlıklarına detaylıca inceledim. ya da önerebileceğiniz farklı bir araç olabilir mi ?

bilgileriniz ricası ile...

iyi çalışmalar

TS.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hyundai yi en sevmeyen, bu markaya en ön yargılı olarak benimdir galiba forumda.

Buna rağmen sırf ikinci eldeki durumu nedeniyle Hyundai diyebilirim

Ama otomatiğinin keyfe keder verdiğini, motorunun da  yakması gerekenden daha fazla yaktığını duymuştum. (Öznel değerlendirmeler olabilir)

Ama yine şeklini sevmesem de, motorunun az yaktığından toplumca emin olduğumuz Renault'un dCi motoruna eşlik edecek edc şanzımanlı bir Megane araç anlamında iş görür diye tahmin ediyorum.

Bunun yanında Toyota Auris, golf 6 tdi, falan denk gelir galiba

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu iki araç içinde, gönlüne cebine en çok hitap edeni alabilirsin. Çok yakın akrabalar, aman aman fark olmaz aralarında kaldı ki yok zaten.

Gençlerin ceed büyüklerin i30 almasını öneririm tarz olarak :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu iki araç içinde, gönlüne cebine en çok hitap edeni alabilirsin. Çok yakın akrabalar, aman aman fark olmaz aralarında kaldı ki yok zaten.   Gençlerin ceed büyüklerin i30 almasını öneririm tarz olarak  

teşekkürler yakup şu şekilde bir ikilemde kalıyorum sizlerin yorumu nasıl olur;

iki araç arasındaki fiyat farklı 2.5K ama araçlara baktığımız zaman i30 daha donanımlı ve KM olarak daha düşük bu açıdan baktığımda i30 alasım geliyor..

aracı hafta içi bazı günlerde ben diğer günlerde eşim kullanacak. 

Ama yine şeklini sevmesem de, motorunun az yaktığından toplumca emin olduğumuz Renault'un dCi motoruna eşlik edecek edc şanzımanlı bir Megane araç anlamında iş görür diye tahmin ediyorum. Bunun yanında Toyota Auris, golf 6 tdi, falan denk gelir galiba

neden bilmiyorım ama sizin hyundai olan ön yargınızın benzerinide bende renaulta karşı yaşıyorum...

Auris çok beğendiğim bir model değil, golf 6 yı araştıracağım yorumlarınız için teşekkür ederim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

manuel düşünürseniz çok yakın arkadaşımın aracı, bence her iki araçtanda daha çekici bir araç

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-cam-tavan-boyasiz-orjinal-dizel-giulietta-1.6-jtd-187178604/detay

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kafa karıştırmak istemem ancak yeni Leon 1.2 TSİ dsg ye de bakın derim dizel şartınıza uymuyor ancak 1.6 dizel le yakıt maliyeti açısından kıyaslanabilir sanki

Sanmıyorum ki 3 kişilik megane'yi almaz :)

3 kişilik ?? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.