Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Köy Ilköğretim Okuluna Yardım

taner eviş

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar

Abiler

Kardeşler

Forumdaslar

bi arkadaşımın öğretmenlik yaptığı köy okulu var. Geçenlerde bi video paylaşmisti sosyal paylaşım sitesinin birinde çocukların vaziyetleri içler acısı.

Ben de sizlerin yardımı ve katkısı ile

Birseyler yapmak isterim .

Kırtasiye

Kitap vs

İlgilenenler yardım etmek isteyenler

Olursa bana özel mesaj da atabilir

Ne verirsek elimizle

O gelir bizimle

İlk siftahı ben yapiyim

İstenirse miktarları yazabilirim de size kalmış

1 - Taner Eviş 75 lira + 1 masa üstü bilgisayar

2- Serdar Yaman

3-Serdar Eryürekli

taner eviş tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne yapılacağının, nasıl yapılacağının daha kesin bir şekilde belirlenmesi katılımı arttırıyor gözlemlediğim kadarıyla.

Kitap defter yardımını kendisi yollamak isteyenler için adres, para yardımı yapmak isteyenler için IBAN, para yardımı ile alınabilecek malzemelerin detaylı listesi yardımcı olur. Aramızda toptancı tanıdığı filan olan varsa onların topluca alıp kargolayabilirler belki. Öncelikle eğitime gerekli kitapların listesini bize atabilirse bence çok iyi olur. Onun dışında hangi serilerden kitaplar uygun olur onu da belirtirse seviniriz.

Miktarları isteyen yazdırsın, isteyen yazdırmasın, isteyeni anonim olarak listeye ekleyelim, isteyeni hiç eklemeyelim bile, kaydını özelde tutalım. Tabi her şeyin detaylı kaydını tutma işi sana kalacak abicim. Bir de tarih belirleyelim 1 hafta 2 hafta ne kadar sürede teslim edilmeli.

Son olarak da eğer öğretmene kefilim diyorsan direkt onun IBAN numarasını verelim isteyenler düzenli yardımda bulunabilsin az veya çok.

Havale EFT'lerinizi mobilden yapın, ücret ödemeyin. Gerçi havalede yoktu la sanki de tam emin değilim. Bir de IBAN açıklaması için bir format belirleyelim. 

Aklıma gelenler şimdilik bu kadar. Finaller yaklaştığından ekstra bir faydam olma ihtimali düşük malesef.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Emeğinize sağlık, okulun ismini, varsa videosunu bizde görelim bakalım. Neye yardım edilecek görelim en azından :)

Seni yormadan adrese teslim yardım yapmak için adres alalım.

Ne yapılacağının, nasıl yapılacağının daha kesin bir şekilde belirlenmesi katılımı arttırıyor gözlemlediğim kadarıyla.

Kitap defter yardımını kendisi yollamak isteyenler için adres, para yardımı yapmak isteyenler için IBAN, para yardımı ile alınabilecek malzemelerin detaylı listesi yardımcı olur. Aramızda toptancı tanıdığı filan olan varsa onların topluca alıp kargolayabilirler belki. Öncelikle eğitime gerekli kitapların listesini bize atabilirse bence çok iyi olur. Onun dışında hangi serilerden kitaplar uygun olur onu da belirtirse seviniriz.

Miktarları isteyen yazdırsın, isteyen yazdırmasın, isteyeni anonim olarak listeye ekleyelim, isteyeni hiç eklemeyelim bile, kaydını özelde tutalım. Tabi her şeyin detaylı kaydını tutma işi sana kalacak abicim. Bir de tarih belirleyelim 1 hafta 2 hafta ne kadar sürede teslim edilmeli.

Son olarak da eğer öğretmene kefilim diyorsan direkt onun IBAN numarasını verelim isteyenler düzenli yardımda bulunabilsin az veya çok.

Havale EFT'lerinizi mobilden yapın, ücret ödemeyin. Gerçi havalede yoktu la sanki de tam emin değilim. Bir de IBAN açıklaması için bir format belirleyelim.

Aklıma gelenler şimdilik bu kadar. Finaller yaklaştığından ekstra bir faydam olma ihtimali düşük malesef.

Ben kendi birimimdeki arkadaşlardan da toplayacagim.

İşin içine kıyafet filan girerse süre uzar gibime geliyor

Ben kendi iban numaramı verebilirim isterseniz çünkü ilçe de alışveriş yapabilecekleri bir yer yok şu an mobildeyim

Ufakliklar beslenme saati gibi bişey yapmış

Biri sadece yumurta

Biri domates

Biri peynir getirebilir

Durumları iyi değil

Kıyafetleri filan kötü

Ayakkabı vs derseniz yine öyle

Toplam 55 öğrencileri var

1 ana sınıfı 2 3 4 5 . Sınıflar

Ben kırtasiye ve oynayabilecekleri oyunlar top filan düşündüm.

Katılım çok olursa nakdi veya kıyafet vs olarak da değerlendirilebilir.

Van Gürpınar cevizalan köyü

Cevizalan ilköğretim okulu

Hakkari ye doğru bi köy.

dd4f1561b5aa38f936b675bd431e23ff.jpgeae0487833882f9819c4a963f59ac32c.jpg56700eb73f68620793a9bb223a57d974.jpga081d22e7d8d376f805970360dc124d9.jpgf7b737bf1ddebbc020b0a872915c87a7.jpgab62e4ba6dacde436cfbb01f192c564e.jpg

Yerli malı haftasını kutlamislar

Ve oyun oynarken bi resim

Facebook'tan bahsettigim videoyu da eklerim buraya

Simdilik bunlar var foto

Öğretmenlerine söylerim yarın bi iki foto daha yollasin diye

https://vimeo.com/115027725

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.