Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus28 Modifiye

Önerilen Mesajlar

Hiç de hoş bir yaklaşım olmamış, daha yapıcı olmanız gerekmez mi ?

ben gördüğümu söyledim bence berbat olmuş sizde begendiyseniz begendim diye yazin...100 kişi ye sorsak bu uygulamalar nasıl diye 95i kötü der .
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@çağlar çetinkaya

Beğenmiyor olabilirsiniz. Bende beğenmedim ama BERBAT denmez. Bu iş zevk meselesidir. Arkadaş beğenmiş yaptırmış. ''Berbat'' yerine ''bence güzel olmamış, ama sizin tercihiniz tabi'' gibi tabirler kullanılması daha uygun olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@çağlar çetinkaya, benim zevkime göre berbat sizin zevkinize göre güzel olmamış olabilir...

Beğenmiyor olabilirsiniz. Bende beğenmedim ama BERBAT denmez. Bu iş zevk meselesidir. Arkadaş beğenmiş yaptırmış. ''Berbat'' yerine ''bence güzel olmamış, ama sizin tercihiniz tabi'' gibi tabirler kullanılması daha uygun olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben gördüğümu söyledim bence berbat olmuş sizde begendiyseniz begendim diye yazin...100 kişi ye sorsak bu uygulamalar nasıl diye 95i kötü der .

Siz bir öğretmensiz, öğretmenler kırıcı değil yapıcı ikna edici insanlar olmalı, umarım yetiştirdiğiniz öğrencilerinize de forumdaki genel üslubunuz gibi davranmıyorsunuzdur. 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Siz bir öğretmensiz, öğretmenler kırıcı değil yapıcı ikna edici insanlar olmalı, umarım yetiştirdiğiniz öğrencilerinize de forumdaki genel üslubunuz gibi davranmıyorsunuzdur.

ogretmenlikle bunun ne ilgisi var .iş ayri forum ayrı..o zaman ogretmenler hic birsey yapmasinlar , robot gibi dursunlar kötüye kötü , iyiye iyi derim ...sınıf ortamı ayrı tabi işimiz gereği.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beğenmedim demek ayrı berbat olmuş demek ayrı bence yorumunuzu tekrar gözden geçirin.

bence de ikisi ayrı kavramlar beğenmedim demek ayrı berbat ayrı. ...ben beğenmedim demedim berbat dedim..kimseye hakaret etmedik yapılan uygulamanin nasil olduğunu yazdım bana göre .beğenmemenin ötesinde birsey benim yorumum
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çağlar bey sıkıntıda bu zaten polemik olsun ya da size görgü kuralı öğretecek değilim ama beğenmediğiniz birşeye berbat olmuş dediğinizde insanları kırarsınız.Düşünün severek bir kazak aldınız arkadaşınız beğenmedim dedi birde berbat olmuş hiç yakışmamış dedi neyse siz tabiki istediğinizi demekte özgürsünüz amacım sadece daha iyi diyalog kurmak adına...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Berbat olmus olabilir

Fakat berbat derseniz ,sadece aracin sahibinin hevesini kirarsiniz , elinize birsey gecmez

Ne yazik ki milletimizde bu tur davranislari cok goruyorum

Sozum meclisten disari

Emre Kaçan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Açıkçası ben çok araştırdım ne yapabilirim aracıma diye bu body kit'e de bakmıştım, ben olsam ST body kite yönelirdim (ki öyle yaptım şuan boyada:) ) çünkü bu ürün bana göre biraz iddialı ve göreceli bir ürün ama en önemlisi beğenmişsiniz yaptırmışsınız:) , Allahım kazasız belasız güle güle kullanmak nasip etsin inş. :nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.