Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

33 Bin Tl Bütçe Araba Önerisi?

Mert Yılmaz

Önerilen Mesajlar

Merhaba ,

İlk araba olacak kısmetse.

Uzun yol olarak istanbul - Bandırma arası gidip gelinecek.

Şehiriçinde biraz yokuşlu bir bölgedeyiz.

Yeni bebekleri olan bir aileye en az 3 -4 sene yetecek bir araba arıyoruz.

Bu çerçevede önerileriniz nelerdir?

Bütçe en fazla 33 bin TL.

2008 focus denk geldi ancak fiyatta anlaşamadık. Bagajı vs. yeterli gibi geldi bana. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba ,

İlk araba olacak kısmetse.

Uzun yol olarak istanbul - Bandırma arası gidip gelinecek.

Şehiriçinde biraz yokuşlu bir bölgedeyiz.

Yeni bebekleri olan bir aileye en az 3 -4 sene yetecek bir araba arıyoruz.

Bu çerçevede önerileriniz nelerdir?

Bütçe en fazla 33 bin TL.

2008 focus denk geldi ancak fiyatta anlaşamadık. Bagajı vs. yeterli gibi geldi bana. 

Dizel mi benzin mi hocam ? Ya da hangi sınıf düşünüyorsunuz? B sınıfında yüksek modelli bir araç düşünebilirsiniz c de daha düşük olur bu. Bir de bebeğiniz mi var bebekleriniz mi ? :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dizel mi benzin mi hocam ? Ya da hangi sınıf düşünüyorsunuz? B sınıfında yüksek modelli bir araç düşünebilirsiniz c de daha düşük olur bu. Bir de bebeğiniz mi var bebekleriniz mi ? :D

Dizel benzinli noktasında tam karar veremedim ancak yılda yapacağım yolu düşününce dizel olmasının çok gerekliliği yok sanıyorum. Dizel araçların fiyatlarının yüksek olması da bunda etkili.

Focusların "çok yakma" kanısı insanı LPG ye yönlendiriyor.

Bebeğimiz olacak yakında inşallah.

B sınıfının bagajı ne kadar yeterli olur bilemiyorum. Bütçemize uygun fiestalar denk geliyor ama bagaj kısmı etkiliyor. Uygun focus hb olsa iyi olacak da kısmet bakalım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bebekle yüksek tavanlı geniş hacimli araba öneririm. Gereğinde arka koltukta mama yiyecek, altı değişecek, bagajda ekstra eşyalar, puset vs. Rahat geniş hacimli MPV sınıfı ile rahat edersiniz. Biraz büyüdüğünde standart araca geçersiniz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bence 2010 1.4 hyundai accent era 1.4 team lpgli ve abs li modellerine bakın 25.500-2700 tl ye halledersiniz kolay arıza açan bir araç da değildir öyle dar falan da değil okadar 3 kişilik aileye yeterde artar bile tercih meselesi inş. sizi üzmeyecek bir araç bulursunuz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.