Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bir depo ile 2161 km yol yaptılar!

Hasan K.

Önerilen Mesajlar

293623_anasayfa.jpg

Knut Withil ve Henrik Borchgervink isimli iki Norveçli, 1.6 litre TDCi motorlı Ford Mondeo wagon ECOnetic araçlarındaki bir depo yakıt ile 2161 km yol kat etti.

Ford’un resmi sponsorluğundaki deneme Rusya’dan başlayıp 40 saat sonra İsveç’te bitti. İkilinin ortalama yakıt tüketimi 3,2 lt/100 km olarak gereçekleşti. Ford, bu değerin fabrika verisinden yüzde 25 daha düşük olduğunu açıkladı.

Kaynak: http://www.arabam.co...ay-293623?vzn=1

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Olabilir yeni Mondeo sadece daha estetik olsun ben de düşünürüm.

Dün Ankara dan kuzen gelmişti sülalenin en genç avukatı :kıhkıh: Passat ıyla bir tur attım da D sınıfı arabalar ne olursa olsun konfor konusunda farklılar, ama C sınıfı iyi bir hatch kadar zevkli değil kullanımları orası ayrı.

Araba büyüdükce kullanım zevki bi şekilde düşüyor sankim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Olabilir yeni Mondeo sadece daha estetik olsun ben de düşünürüm.

Dün Ankara dan kuzen gelmişti sülalenin en genç avukatı :kıhkıh: Passat ıyla bir tur attım da D sınıfı arabalar ne olursa olsun konfor konusunda farklılar, ama C sınıfı iyi bir hatch kadar zevkli değil kullanımları orası ayrı.

Araba büyüdükce kullanım zevki bi şekilde düşüyor sankim.

Sülalede kaç tane hukukçu vardı ki?Ehehehe....Genç yaşta Passat aldığına göre işleri iyi demekki...Bizim gibi Kamuda olsaydı passatı zor alırdı (Söyleyene bak,sanki kendisi alamıyormuş gibi demeyin,en üst donanım passatı şu ankinin 2-3 katı daha bi tarafımı yırtsam yine de alamam)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sülalede kaç tane hukukçu vardı ki?Ehehehe....Genç yaşta Passat aldığına göre işleri iyi demekki...Bizim gibi Kamuda olsaydı passatı zor alırdı (Söyleyene bak,sanki kendisi alamıyormuş gibi demeyin,en üst donanım passatı şu ankinin 2-3 katı daha bi tarafımı yırtsam yine de alamam)

Passat babacan araç ama ciddi söylüyorum senin Focus tan sonra sürerken zevk almazsın; Astra daha zevkli geliyor ve yeni Focus sürüş zevki olarak Astra dan biraz daha iyi düşün artık..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Passat babacan araç ama ciddi söylüyorum senin Focus tan sonra sürerken zevk almazsın; Astra daha zevkli geliyor ve yeni Focus sürüş zevki olarak Astra dan biraz daha iyi düşün artık..

Ben çok büyük kasalı araaları hiçbir zaman sevmemişimdir..Benim kullanacağım arba ne en olarak çok geniş e de boy olark çok uzun ve ne de yükseklik olarak çok yüksek olmamalı..Yani sınıfı araçlar bana daa çok hitap ediyo...C sınıfı içinde de engüzel,dnanım olarak en tatminkar ve de en mantıklı otomobil Focus...Haaa diğer firmalar aha iyisini yaprsa onları beğenmezmiyim,beğenrim am nedense ordun Türk İnsanına en uygun otomobiller yapan bir firma olduğunu düşünüyorum...Yanlışda düşünüyo olabilirim ama b benim düşüncem sonuçta...

Passatın CC modeli harika,bugün gördüm,inci beyazı diye bir rengivar sedefli,süperdi ...Ama volkswagenin hiçbir arabası bana sıcak gelmiyor nedense...Mondo çok dah spor ve etkileyici duruş olarak...Beğeni olayı işte..Sürüş zevki o kadar iyiyse F3ün daha ne isteyim,ballı kaymak valla....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Passat CC iyi ama içi dışına göre çok sıradan, Scirocco da olduğu gibi aynı.

F III için sınıfının en iyisi denilebilir, ben de aslında Tango yu 180lik full F III le değişmeyi düşünüyordum ama yeni Focus eski nesillerin doğuştan gelen sürüş yeteneklerini biraz elektronik meleklere yüklemiş, bu Ford sürücülerinin %90 için iyi birşey aslında.. Bir de tasarım olarak ufak tefek detayları alışılmadık geldi belki ilerde makyajlandığında ben de düşünebilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Passat CC iyi ama içi dışına göre çok sıradan, Scirocco da olduğu gibi aynı.

F III için sınıfının en iyisi denilebilir, ben de aslında Tango yu 180lik full F III le değişmeyi düşünüyordum ama yeni Focus eski nesillerin doğuştan gelen sürüş yeteneklerini biraz elektronik meleklere yüklemiş, bu Ford sürücülerinin %90 için iyi birşey aslında.. Bir de tasarım olarak ufak tefek detayları alışılmadık geldi belki ilerde makyajlandığında ben de düşünebilirim.

Son zamanlardaki tasarımların çoğu bir garip..Çizgileri belirsizleştirip,ön profilleri garip şeylerle değiştirme çabası içinde tasarımcılar..En muhaffazakar tasarımlar vw de iken en radikal değişiklikleri ise hyundai yapıyor....Ford ise ortalarda bir yerde..Focustki yeni kasa tasarımı bu akımdan etkilenmiş,önlerde bir gariplik var doğru..Ama çirkin değil,garip bir tasarım....Ben eski F2,5 umun önünü daha çok seviyordum mesela,keşke o kalsaydı..Ama yandan ve arkadan F 3 ,F2,5 tan falan çok çok daha güzel,özellikle sedanda...Beğeni meselesi bunlar tabiii.....Neyse konuyu dağıtmasak iyi olacak daha fazla....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.