Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ingilizce Konuşan Dolandırıcılar Da Mı Türedi?

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Bugun "bilinmeyen" numara aradı açtım,

ingilizce olarak merhaba, ingilizce konuşuyormusun dedi evet diyince, hızlıca bişeyler saydı durdu hiç birşey anlamadım desem yeridir. En son kredi kartı vs gerekmiyor sadece (kimlik?) numarası istiyoruz dedi. Bende tekrar sorma gereği duymadan istemiyorum dedim, tamam diyip kapattım, ama sonradan merak ettim, nedir ne değildir, var mı bilen?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ay dont sipik ingiliş derdim ben de

Başıma gelmedi

Valla hersey olabilir dikkatli olmak gerek

Yurtdışı numaralardan çağrı bırakmalar bunlar

Anlamadım gitti

Sorma bayramda annemi 2 kere aradı yurtdışı numara kardeşim direk meşgule attı dolandırıcı diye sonradan jeton düştü Kıbrıs'tan Arkadaşı arıyormuş :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nasıl telefonda Türkçe olarak "tamam", "evet" dediğinde senin adına bir şeyler yapma hakları varsa bu ingilizce olarak da vardır büyük ihtimalle. Bizim ülkenin çoğunluğunun ingilizcesi "Yes" ve "No"'dan ibaret olduğuna göre çok mantıklı bir dolandırıcılık yöntemi olur bu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.