Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Kapı Altının Kaldırıma Sürtülmesi

ufuk özdemir

Soru

Arkadaşlar bugün dikkatsiz bi arkadaş arabaya binerken arabanın sağ ön kapıyı kaldırıma oturttu.Bi de asılarak geri çekti.E haliye bizim kapı altının anasını ağlattı.O an suratını yumruklayasım geldi ama bişey dediğin zaman ne kıymetli araban var diyorlar.Neyse içimi dökeyim dedim biraz.Şimdi arabanın kapı altı komple pütür pütür olmuş en çok oturan yerde de boya moya kalmamış.Biz bu kapı altına napıcaz.Orası kapının ön yüzüne bulaşmadan boyanır mı?Kafaya takma felan demeyin taktım bi kere.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Ufuk bekarsın sanırım. Evlenince alışırsın.: )

Bence araba ile arkadaş arasında seçim yapmayın, yaparsanız da ikincisini seçin.

Abi evliyim.Eşim dikkatli.Ya da benim titizliği görünce o da dikkat etmeye başladı.Onu alıştırdım.

Ondaki hassasiyet arabayla haşır neşir olan arkadaşlarda yok.Koltuga kaykılıp dizini torpidoya dayayıp ayağını boşta sallayana kadar gördüm.Kapıyı ahır kapısı gibi kapayanlar bonus.İnip binerken eşiklere basan yetmeyip koltuk sırtına basan.Bunlar hep olan tipler.Mesela bi çocuğum olsa da arabanın içine yapsa temizlerim.Eşim vursa kırsa tamam.Ama kardeşim senin bana bi kuruş faydan yok.En azından malıma zarar verme.

ufuk özdemir tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Valla ben bu kadar takacak olsam ailem dışında kimseyi bindirmem arabama. Kasit olmayacağına göre Dünya malı der geçerim. Amacina hizmet etsin yeter. Ne kadar sevsek de araçlarımiz amacımız olmamalı diye düşünüyorum....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu kadar dikkat etsek de birinin kasıtlı kasıtsız çarpma ihtimali var. Kimsenin yoksa sizin birine çarpma ihtimaliniz var. Bunların her an olabileceğini kabullenincd bu gibi basit şeylerin insanı malının kölesi yaptığını düşünüyorum ben. Bizim arabada 4-5 tane çizik sürtme vs. Var, kimin yaptığı belirli değil, hata yaptım diye kendimi mi parçalıyım arabanın parasını ödemiş babama mı atarlanıyım?

Bu mantığım yüzünden belirli bir maddi güce gelmeden belirli bütçenin üzerindeki arabaları almamam gerekli görünüyor maleaef. Hele ki bizimki gibi bol bulunan, seri üretim araçlar dışındakileri insanlar nasıl kullanıyor hayran kalıyorum da sonuçta dünya malı diyip geçmek lazım. Alternatifi büyük eziyet

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.