Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Değişim Başlasın

Önerilen Mesajlar

Hayırlı uğurlu olsun stopların araç üzerindeki fotolarını dört gözle bekliyorum ve stopların fiyatını öğrenebilir miyim?

Fiyat : 700 $ nakliye dahil 63 TL de gümrük masrafı oldu

Montajını yapar yapmaz fotolarını koyucam

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Durmak yok devam :) 

Pedal setimiz

KeWwxCS.jpg

ve El freni krom kaplamamız

zDG6mWy.jpg

1 senedir bu bmw tip stopları biri taksın da nasıl duracak diye bekliyorum. Nihayet, bi takılsın da içimiz rahat biz de alalım bi takım :)

En az bi bu kadar süredir de o st direksiyonu ebay de watch list te bekletiyordum.

Bizim mantık baya paralel ilerliyor anladığım kadarıyla.

Hayırlı uğurlu olsun.
Allah kaza bela göstermesin.
Şu led stop bambaşka yapacak aracı.
Sırada ben varım.

Ayrıca sizinle bi iletişime geçip, şu difizör olayına da bi el atsak mı beraber?
Benim bu konuda bir kaç fikrim var.

lLqDTtf.jpg

Geçen hafta Ford'un aksesuar listesindeki difüzörü almaya gittim ama maalesef sedan için üretilmediğini uymadığını söylediler :(

Buna istinaden yukarda fotoğrafta gördüğünüz malzeme vardı ellerinde aramaktan iyice bunaldığım için onu aldım içine sindimi derseniz hayır sinmedi ama mecbur kaldım artık.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Az önce o difizörün setini beyaz sedana uygulamışlardı böyle iğrençlik olamaz Servisteki çalışan montajı yapan arkadaşta çok kötü olduğunu dile getirdi sipider mi ne markası şarjım yoktu resim çekemedim

Serdar yaman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Az önce o difizörün setini beyaz sedana uygulamışlardı böyle iğrençlik olamaz Servisteki çalışan montajı yapan arkadaşta çok kötü olduğunu dile getirdi sipider mi ne markası şarjım yoktu resim çekemedim

Foto yokmu sedancılara fikir olurdu
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.