Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Leon Focus

Feti Ercan

Önerilen Mesajlar

Leon Led aydınlatmaları gerçekten zayıf ve burağın dediği gibi tutunma zafaiyetleri var tıpkı octav gibi. Benim uzak duracağım güzel showroom aracı maalese

Buğulanma sorunu led farlarda varmış evet bazılarında ama. Oda her araçta olabilecek talihsizliklerdir. Benim param zaten led fara yetmeyecek :)  Serdar yaman beyin imzasındaki araç da aslında çok hoşuma gidiyor ama bana leon biraz daha genç arabası ve havalı geliyor. Focusun 2,5 kasaları güzel ön konsol güzel ama aracı park edip balkondan izlediğim zaman ön farları bana çekici gelmiyor mesela. Bu arada araçta sunroof olsun istiyorum. Bu durumda tit X paket focus 100.bin km geçmiş araç alabiliyorum. Diğer yanda ise leonun neredeyse sıfırını bile alabilirim. Sanırım leon alacağım. Alırsam aracımı sizlerle tanıştırırım :) Verdiğiniz ve vereceğiniz bilgiler için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.2 tsi hakkında çok efsaneler var tek depo ile 750-800 km yapanlar performansın etkileyici olması gibi sürüş tarzınız da amacınıza uygun görünüyor ancak yeni 1.0 ecoboost da düşünebilirsiniz aynı değerleri veriyor ve bu durumda tit. focus hb çok güzel seçim olur diyorum leon hissiz bir araç ancak titanium paket almanızı çok öneririm kendim çok pişmanlığını yaşadım  :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.2 tsi hakkında çok efsaneler var tek depo ile 750-800 km yapanlar performansın etkileyici olması gibi sürüş tarzınız da amacınıza uygun görünüyor ancak yeni 1.0 ecoboost da düşünebilirsiniz aynı değerleri veriyor ve bu durumda tit. focus hb çok güzel seçim olur diyorum leon hissiz bir araç ancak titanium paket almanızı çok öneririm kendim çok pişmanlığını yaşadım  :)

Kesinlikle benimde şu anda focus alamamamın sebebi sunroof olmayışı :) İllede sunrof olsun varsın yol tutuşu zayıf olsun, osu busu olmasın yavaş giderim ama ama bir cam tavan sunrof filan olsun oda focusda çok pahalı biraz tuhaf ama ben de X paket focusdan beri sunrof sevdası başladı :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi bence bu araç çok diri 170681751 görünüyor aynı model tit x kullanıyorum ben cok memnunum leon sirketin var bence kıyaslanamayacak kadar kotü ve 2. el pazarı yok mk2,5 tartışmasız bir cok insanın beğendiği bir kasa bana tit x ile leon kıyaslaması doğru olmamış gibi geldi leona haksızlık olmuş focus ondan üstün bir makine, bana göre aynı klasman değil golf ile kıyaslasan tamam da  leon olmamış aga

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi bence bu araç çok diri 170681751 görünüyor aynı model tit x kullanıyorum ben cok memnunum leon sirketin var bence kıyaslanamayacak kadar kotü ve 2. el pazarı yok mk2,5 tartışmasız bir cok insanın beğendiği bir kasa bana tit x ile leon kıyaslaması doğru olmamış gibi geldi leona haksızlık olmuş focus ondan üstün bir makine, bana göre aynı klasman değil golf ile kıyaslasan tamam da leon olmamış aga

Bu ilan numarasiyla arac cikmiyor bulamadim ben.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Far led olanlarin bazilarinda sorun var. Su anda aveo var on kaput degismis 6 ay kullandim cok memnunum cok az yakiyo donanimda iyi keyfi bir alis olcak benimki. Ve aveoyu bir haftada sattim. 175914699 focus bu bahsettigim.

158514372 leon bu

170681751 digeride bu

Bu verdiğiniz ilanda ki araçlardan F3 tdci tit-x fiyat olarak uygun görünüyor, donanım da zaten istediğiniz seviyede fakat km vs hasar kaydı yüksek, hasarlarının iyi araştırılması gerekir. Ben olsam düşünmezdim bunu. F2,5 tdci tit-x ise model ve kasasına göre yüksek fiyat bence, o kasaya o kadar para vermezdim ben. Leon ise model km olarak iyi ama sunroof hariç donanım olarak ve genel kalite olarak geri bana göre. Ben üçünü de düşünmezdim sunroof şartınız olmasaydı style donanımlara bakın derdim keza style donanım hele de 2011 plus paket olursa, f2,5 dan da leon dan da daha donanımlı bana göre, tek eksiği sunroof onlardan. Ama sunroof istediğiniz için Teoman beyin belirttiği yada onun gibi 1.0 EB tit sunroof lu bulunabilir. Hatta 1.6 eb bile bulunabilir keza benim piyasada gördüğüm 1.6 eb ler daha uygun fiyat olarak sanki. O da Ford'un satış stratejisi hatasından ve insanların 182hp çok yakar psikolojisinden olsa gerek diye düşünüyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu araç gerçekten güzelmiş. 55 bin tl leon mu yoksa bu araç mı üstelik tam da aradığım gibi daha önce siyah tit X vardı siyah diye sattım bu araçla cebime 10 bin tl kalacak. Ancak yeni leon 1.4 FR de çok yakışıklı bence ama şu an piyasa da bu araç çok az temizini bulamıyorum olanlarda sıfırından pahalı satıyorlar. 

Bu ilandaki aracın çip uygulaması var sizce oynanmış bir araç değilmidir?   

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-leon-fr-red-2013-full-plusfull-plusled-plussunroof-plus18-jant-176533168/detay

Feti Ercan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu araç gerçekten güzelmiş. 55 bin tl leon mu yoksa bu araç mı üstelik tam da aradığım gibi daha önce siyah tit X vardı siyah diye sattım bu araçla cebime 10 bin tl kalacak. Ancak yeni leon 1.4 FR de çok yakışıklı bence ama şu an piyasa da bu araç çok az temizini bulamıyorum olanlarda sıfırından pahalı satıyorlar. 

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-leon-fr-red-2013-full-plusfull-plusled-plussunroof-plus18-jant-176533168/detay

Gerçekten dost tavsiyesi uzak durun :) Yolu göstermeyen farlar... kafadan kopmalar... güvenlik zaafı bu para etmez :) Görüntü çok güzel ama boş malesef :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence iki araçta ederinin çok üzerinde ama siz bilirsiniz tabi. Hele leon fr fiyatına dizel yada eb focus tit yada tit-x bulunur sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.