Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Eve İkinci Araç Arayışları

Ahmet A.

Önerilen Mesajlar

Emisyon zırvası olmasaydı şuan turbo besleme diye bişey olmazdı bu bindiğimiz halk arabalarında

Günün mesajıdır bu da.

Üreticiler hazır motorlarını (ki satışları da iyiydi) bırakıp o kadar para harcayıp 1.0 hacimli 3 silindirli motordan 1.6 litre hacimli 4 silindirli motorun ürettiği gücün fazlasını almak için uğraşmazlardı.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Günün mesajıdır bu da.

Üreticiler hazır motorlarını (ki satışları da iyiydi) bırakıp o kadar para harcayıp 1.0 hacimli 3 silindirli motordan 1.6 litre hacimli 4 silindirli motorun ürettiği gücün fazlasını almak için uğraşmazlardı.  

Sen kaçırmışsın bazı şeyleri :D boşver :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İlla benzinli alinmak isteniyorsa dedim. Yoksa dizel tek secenek. Ben atmosferik benzinliye karsiyim.

beklenti olayı. Fire motor yıllardır kullanılan, şehir içi için ideal sorunsuz ve bazıları için çok önemli olan LPGye tam uyum gibi kriterleri tamamen karşılıyor. Performansı düşük ancak şehir içi için yeterli, ben ankara izmir yolculuklarında da memnun gibiydim, yani 90-100 bandında bayılmadan ve ekonomik sayılabilcek bir seviyede(5.5lt) gidip geliyordum. Şehir içindede 7.5 filan yakıyordum ki focusun ortalamasıda(hemen hemen aldığımdan beriki ortalama yarısı şehirler arası) aşağıda :) bu motorla şehir içinde 5 yakanlar bile vardı...

ayrıca belirteyim bizdeki araba 2006 model trafiğe çıkalı 8 yıl 4 ay oldu, şuan 62000kmde filan olsa gerek ancak henüz kayda değer bir arızası olmadı. geçenlerde hararet ibresi yükselmiş hemen çekiciyle servise gitti, fan çalışmıyormuş 400 küsür tl dediler, sonra 40tlye tamir etmişler bir ikide kelepçeyi değiştirmişler. Hemde yetkili serviste... 

60000 bakımıda(normalde puntonun 60000 bakımı biraz ağır ancak ben bazı şeyleri önceden yaptırdığımdan standart bakım yapıldı) yetkili serviste 350tl tutmuş ki fazla ben olsam daha düşüğe yaptırırdım, kardeşim pazarlık yapamıyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.