Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Oveboost Kilidini Kaldirmak

Osman Mollaoğlu

Soru

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Motorun güvenli çalışması ve uzun ömürlü olması için ayarlanmış bir yazılımı neden değiştirmek isteyesiniz ki?

Eğer performans içinse niye sadece "overboost sınırlayıcısı"na takıldık anlamadım.

Ayrıca overboost için sınırlayıcı da ne demek?

Superchis'in geliştirdiği programı kullanabilirsiniz performans artışı için: http://www.superchips.co.uk/search?make=9&fueltype=3&model=1&variant=2866

+40 HP ve 75Nm tork denilmekte, yetmez mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Motorun güvenli çalışması ve uzun ömürlü olması için ayarlanmış bir yazılımı neden değiştirmek isteyesiniz ki?

Eğer performans içinse niye sadece "overboost sınırlayıcısı"na takıldık anlamadım.

Ayrıca overboost için sınırlayıcı da ne demek?

Superchis'in geliştirdiği programı kullanabilirsiniz performans artışı için: http://www.superchips.co.uk/search?make=9&fueltype=3&model=1&variant=2866

+40 HP ve 75Nm tork denilmekte, yetmez mi?

Abi nerden yazdın bunları, yarım saattir chiptuning sayfalarında dolaşıyorum 1.0 EB için. Garanti dışı kalmıyacağını bilsem aslında merak ediyorum ama sence abi 1.0 motor için bu kadarı biraz fazla gelmez mi? neredeyse 160 PS ye çıkıyor araç.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Abi nerden yazdın bunları, yarım saattir chiptuning sayfalarında dolaşıyorum 1.0 EB için. Garanti dışı kalmıyacağını bilsem aslında merak ediyorum ama sence abi 1.0 motor için bu kadarı biraz fazla gelmez mi? neredeyse 160 PS ye çıkıyor araç.

İlgili konular

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.