Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yaptırdığımız Işlemleri Ruhsata Işletebiliyor Muyuz ?

Ferhat Küçük

Önerilen Mesajlar

Kaskoya eğer oem ise ekletirsiniz fakat ödemenizde artar haliyle geri dönüşüm olur.

Şirkete göre degisiyordur muhtemelen ama Anadolu'da oem olması gerekmiyor. Eğer sigorta o fiyata tedarik edemiyorsa sana ödüyor sen tekrar alıyorsun.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Madde 32 ye girer 80tl 10 ceza puanı. Ha sizin dediklerini gözle görünür bariz bir fark yoksa kim inceler orası meçhul. Siz memura gıcıklık yapmadıkça yada kimseyi rahatsız etmedikçe sorun yok.

Not: Ben LPG dışında bu maddeyi daha kullanmadım :D

Nuri Gönder tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

spor egzoz dan kastım vanalı var bende bunun işlenecek birşeyi yoktur belki işlenebilen birşeyi işletirim kafam rahat olur. Ayrıca işletme varsa nasıl oluyor.

Büyük ihtimalle vanalı egzoz işlenmez.Çünkü vanayı açınca yine abarth kadar ses çıkıyor.

EDİT: Türkçe harfler eklenmiştir. LÜTFEN DİKKAT EDELİM. Cep telefonlarınız Türkçe yazmıyorsa kullanmayın :)

Yakup Çağatay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İşletme ihtimali olan egzozlar nasıl işletiliyor, prosedür nedir ?

Modifiyeli yani tse'ye uygun olmayan egzoz'u ruhsata işletemezsiniz, yasak onlar :)

Çevrede gürültü yapacak şeyin onaylanmasını beklemiyorsunuz umarım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.