Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kafalık Monitör Ile Ilgili Fikirleriniz..

Burak Koç

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar Merhaba..

Benim ufaklıkların ısrarı üzrerine kafalıklı monitör taktırmayı düşünüyorum.Aradığım özellikler olarakta,görüntüsü net olsun,birbirlerinden bağımsız çalışabilsinler yeterli.Birde yine bizimkilerin özel isteği oyun oynanabilsin..:)

rastgele bir kaç ilana baktım ama fiyatları çok farklı..Neye dikkat etmeliyim,neyin üzerinde durmalıyım fikirlerinizi bekliyorum.veya aranızda varmıdır acaba kafalık monitörü taktıran..Forumlarda araştırdım ama bulamadım veya gözümden kaçtı.

Aslında bizim f3 kafalıkları hoşuma gidiyor,bunları dandikleriyle değiştirmekte açıkcası pek hoşuma gitmiyor ama bilemedim napmalıyım.

Mesela birinci ilanda olana kafam yattı,Kafalıkları değiştirmeye gerek kalmıyor.Ama biraz pahalı ve bunlada diğerlerindeki gibi oyun oynanmıyor sanırım..Of ..poff çokmu şey istedim acaba:)

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-monitor-navix-nvx-q9-hdmi-9-inc-dokunmatik-ekranli-ozel-kafalik-monitoru-146201475/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-monitor-amarok-aksesuarlari-amarok-baslik-ekrani-410-sgl-tuning-163352465/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-monitor-cyclone-aktif-baslik-monitoru-8-inc-oyun-dvd-kulaklik-162856199/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-monitor-necvox-dvd-usb-sd-32-oyun-kablosuz-oyun-kumandali-kafalik-162839880/detay

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Parça başı 165 TL olanını bilemem de diğerleri bayağı bir pahalı, bunun yerine iki tane psp alsanız 650 TL, oyun vs 1000 TL ile kapatırsınız hem de orijinal kafalıklar değişmemiş olur... Çocuklar psp ile multi de oynarlar, hotspot yapan bir telefondan-tabletten internete de bağlanırlar vs.

Ahmet Dursun tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Parça başı 165 TL olanını bilemem de diğerleri bayağı bir pahalı, bunun yerine iki tane psp alsanız 650 TL, oyun vs 1000 TL ile kapatırsınız hem de orijinal kafalıklar değişmemiş olur... Çocuklar psp ile multi de oynarlar, hotspot yapan bir telefondan-tabletten internete de bağlanırlar vs.

Aslında psp,tablet derken aklıma tablet takıldı..hem daha ucuza gelebilir,hemde evdede kullanırlar. linkdeki gibi birde aparat aldıkmı süper olur diye düşünüyorum..

http://www.hepsiburada.com/liste/dreamcar-universal-tablet-360-derece-doner-koltukarkasi-tutucu-aparat-01624/productDetails.aspx?productId=otev01624&categoryId=20024881

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bencede daha mantıklı bu fikir...  :yeah:  :yeah:  :yeah:  :yeah:  :yeah:  :yeah:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında psp,tablet derken aklıma tablet takıldı..hem daha ucuza gelebilir,hemde evdede kullanırlar. linkdeki gibi birde aparat aldıkmı süper olur diye düşünüyorum..

http://www.hepsiburada.com/liste/dreamcar-universal-tablet-360-derece-doner-koltukarkasi-tutucu-aparat-01624/productDetails.aspx?productId=otev01624&categoryId=20024881

Katılıyorum; sonuçta kafalık değiştirmekten çok daha pratik olur; oynamak-izlemek; çocuklar ne isterlerse yaparlar; hem belki bir umut derslerinde de kullanırlar  :kıhkıh:

Kafalıklar da sabit kalır...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Burak Bey benim şahsi fikrim ve uyguladığım yöntem şöyle.Bir adet çocuk için 1 adet İpad mini ve araç içi tutacak alınır.Çocuk araçta uzun kalacak ise bu cihaz ve tutacağı hemen monte edilerek animasyon filmi açılıp kulaklığı takılmak suretiyle huysuzluk yapan çocuk susturulur :D . Eğer Çocuk 2 adetse (2 ipad pahalı olacağından) 2 adet tablet alınabilir yada bütcenize hangisi uyuyorsa tabi. Yalnız İpad zannedersem araç içinde şarj olmuyor iyi araştırın öncesinde.Ama normal tabletler şarj oluyor.Kafalık önceki arabamda vardı ama gerçektende hırsıza davet çıkarıyor tavsiye etmem.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Burak Bey benim şahsi fikrim ve uyguladığım yöntem şöyle.Bir adet çocuk için 1 adet İpad mini ve araç içi tutacak alınır.Çocuk araçta uzun kalacak ise bu cihaz ve tutacağı hemen monte edilerek animasyon filmi açılıp kulaklığı takılmak suretiyle huysuzluk yapan çocuk susturulur : :D. Eğer Çocuk 2 adetse (2 ipad pahalı olacağından) 2 adet tablet alınabilir yada bütcenize hangisi uyuyorsa tabi. Yalnız İpad zannedersem araç içinde şarj olmuyor iyi araştırın öncesinde.Ama normal tabletler şarj oluyor.Kafalık önceki arabamda vardı ama gerçektende hırsıza davet çıkarıyor tavsiye etmem.

Evet dediğim gibi tablet olayı kafama yattı..2 adet alırım sanırım şu ucuzlarından..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Burak Bey benim şahsi fikrim ve uyguladığım yöntem şöyle.Bir adet çocuk için 1 adet İpad mini ve araç içi tutacak alınır.Çocuk araçta uzun kalacak ise bu cihaz ve tutacağı hemen monte edilerek animasyon filmi açılıp kulaklığı takılmak suretiyle huysuzluk yapan çocuk susturulur : :D. Eğer Çocuk 2 adetse (2 ipad pahalı olacağından) 2 adet tablet alınabilir yada bütcenize hangisi uyuyorsa tabi. Yalnız İpad zannedersem araç içinde şarj olmuyor iyi araştırın öncesinde.Ama normal tabletler şarj oluyor.Kafalık önceki arabamda vardı ama gerçektende hırsıza davet çıkarıyor tavsiye etmem.

Doğan abideki, tableti kafalığa monte etme aparatı süperdi, hem istenilen tableti monte etme avantaj var hemde istenilen zaman sökme böylece hırsızlık sorunuda kalmıyor.

Çakmaklık için uygun adaptör alınırsa şarj edemeyeceği alet olmaz, ben çakmaktan aldığım elektrikle arabayı kaldırıyorum yahu :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğan abideki, tableti kafalığa monte etme aparatı süperdi, hem istenilen tableti monte etme avantaj var hemde istenilen zaman sökme böylece hırsızlık sorunuda kalmıyor.

Çakmaklık için uygun adaptör alınırsa şarj edemeyeceği alet olmaz, ben çakmaktan aldığım elektrikle arabayı kaldırıyorum yahu :D

Aslında ipad i daha denemedim şarj olup olmadığını bilmiyorum.ipad pc den dolmuyor bundan eminim.Arabada dolabilir denemek lazım.Ozan çakmaktan çalışan pompada alman lazım.nerde lazım olacağı belli olmaz
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında ipad i daha denemedim şarj olup olmadığını bilmiyorum.ipad pc den dolmuyor bundan eminim.Arabada dolabilir denemek lazım.Ozan çakmaktan çalışan pompada alman lazım.nerde lazım olacağı belli olmaz

arabanın kendi USBsine takarsan olmaz abi, ama çakmağa takılan şarj aletlerinden ipad için olanını alırsan olur. Arabadaki ve bilgisayardaki usbde max 0.5 amper vardır, telefonun şarj aletinde genelde 1.0 Amper olur, ipadin şarj değerlerine bakıp ona göre almak lazım, yada dediğim gibi doğrudan ipad için olanı :D

o kompresörlerden alıcam ama bi türlü ucuzuna denk gelmedim, (evet çok farklı bir maddi düşüncem var :D) olmadı puntodakine el koyucam nasılsa kardeşim kullanmayı beceremez :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.