Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ufak Tefek Değişiklikler

Önerilen Mesajlar

Araçta ufak tefek değişiklikler yapıyım dedim  :)

-Aynadaki sinyal camını turuncu film ile kapladım

-arka difizöre kırmızı şerit

-ön panjur kırmızı şerit

-Maşallah yazısı

-sis farı nikelaj şerit

yavaş yavaş bi siyah hayalet yaratıyoruz kendi çapımızda  :)post-6696-0-88881100-1400361541_thumb.jppost-6696-0-14035100-1400361568_thumb.jppost-6696-0-66346000-1400361615_thumb.jp

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bir yerde duymuştum. maşallah yazısı 1970lerde ülkemize gelen bir yabancı tarafından dikkat çekilmiş. turist yazıyı araba markası sanmış :) 
şimdi pek yok.. bence olmuş hocam

kırmızı şerit öne yakışmış.

Osman Dilek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Saolun teşekkürler tavsiyeleriniz varsa yazabilirsiniz

forumda sedanlar için 3. stop yazısı hakkında konu varmı

sis farı çerçevesinde ki işçilik pek iyi olmamış gibi geldi, biraz eğri büğrü duruyor.

Bu kasa için yok, çünkü farkı camda olması, camın üzerine yapılabilir doğrudan.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Oktay bey sitemizde üye . Üyeliğini bularak mesaj atabilirsiniz. Mesaj kutunuza gidip yeni mesaja basıp alıcı kısmına Oktay yazıp da bulabilirsiniz. Biraz çaba ile bulunması çok kolay olduğundan kimsenin yazmaması doğal geldi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Yeni bir değişiklilik daha Ford logosunu kırmızı transparanla renk değişimi yaptım ancak ilerleyen zamanda alta karbon çekip beyaz focus yazısı yapıcam üstüne yanlız reklamcı ford yazısını nasıl cıkartıcak fotoyu benim çocuk yapmıs idare eder  :sofeer: 10518704_10203472258300207_5569413652686

Bir sorum daha olacak bu piano black olayı nasıl yapılır

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Piano black yapmak cok kolay aslinda. Tek lazim olan sey kaliteli mat siyah boya ve sprey vernik :) ben uygulamasini yaptim kendi arabamda. Aceleye ve biraz da acemiligime denk geldi fakat cok guzel oldu. Fotograflari mevcut ama su an mobildeyim yarina unutmazsam atarim.

once uygulayacaginiz parcayi sokup guzelce zimparaliyosunuz. Ardindan mat siyah sprey ile 2 kat boyuyorsunuz. Boya kuruduktan sonra sprey vernik ile 3-4 kat ustunden geciyorsunuz ve kurumaya birakiyorsunuz. Bu kisim cok onemli kesinlikle tozdan ruzgardan uzak bi mekan lazim ve tamamen kurumasini bekleyecek kadar zaman ve sabir :) gerisi cok basit internette saniyorum ki uygulama resimleri iceren bolca konu mevcuttur farkli adreslerde. Bakabilirsiniz.

Aractaki uygulamalara gelince cok basit durmus focus ustunde. Hepsini sokup uygun dusuklukte kaliteli bi yay takarak daha guzel bi gorunume kavusturabilirsiniz.

onun disinda bu seritler stickerler hic bir arabaya yakismiyor. Ne kadar sade o kadar guzel ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sis farının kapaklarını nasıl sokucez

Arkadaşlar aracımın fotoları yukarda asırı bir maliyet açmadan nasıl modifiye edebilirim ve aracın neredeyse simsiyah olmasını istiyorum nikelajlı yerlerı sıyah yaparım belki bilgi verirseniz sevinirim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.