Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Ön Spoiler'in Alt Tarafına Extra Park Sensörü Nasıl Olurdu?

Halil İ.

Soru

dün akşam ön tarafa yanaşırken sensörlerin görüş açısından daha aşağıda kalan bir basamağa güzel bir giriş yaptım ve ön Spoiler'in en alt çıtasında büyük bi çatlak ve Spoiler'i tutan vidanın etrafında kırık oluştu. benim de aklıma böyle birşey geldi. acaba ön spoiler'in en alt kısmına Extra park sensörleri taktırsak nasıl olur acaba? fazlamı abartı olur yada dahamı işlevli olur? sizlerin yorumlarını öğrenmek istedim doğrusu...

Halil İ. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ben  her  gün hastanede  kaldırımın dibine park ediyorum hatta  neredeyse sürterek  kaldırımın  üerine  çıkıyor  ve tekerleği kaldırıma sıfırlıyorum ( hastanenin her yerindeki kaldırımlar eşit  boyda ) bu  şekil  parketmeme  rağmen  park sensörlerim  kaldırıma  normal park etme  seviyesini  geçince  ötüyor  benim park ettiğim şekilde ise  seri ötmeye  devam ediyor biraz uzun oldu galiba ama  ben ce sizin sensörelerin  şekli  kaymış  filan olabilir açısından örneklemek istedim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bunu ön spoiler alt çıtasında sensör kadar delik açarak yerleştirip sonra ön göğüse kadar kabloyu ulaştırabilirmiyiz acaba? bunun için ford servise bir gitmek gerekir sanırım. acaba otonun bir dünya parçasını sökmek gerekirmi ön göğüs falan, kamera takmak için o kadar dağıtılırmı sizce???

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bunu ön spoiler alt çıtasında sensör kadar delik açarak yerleştirip sonra ön göğüse kadar kabloyu ulaştırabilirmiyiz acaba? bunun için ford servise bir gitmek gerekir sanırım. acaba otonun bir dünya parçasını sökmek gerekirmi ön göğüs falan, kamera takmak için o kadar dağıtılırmı sizce???

hiç gerek yok servisede gitmenizi önermem zaten yok olmaz derler iyi bir oto elektrikci bunu halleder ve konsol sökülmeden halledilebilir  sadece monitörün nereye takılacağını ve öne takılınca çalışma fonksiyonu üzerine kafa yordurmasını sağlayın yeter çünkü bu tür aletler genelde arka için dizayn edilmiş ve geri vitese monte edilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

hiç gerek yok servisede gitmenizi önermem zaten yok olmaz derler iyi bir oto elektrikci bunu halleder ve konsol bölmesi sökülmeden halledilebilir sadece monitörün nereye takılacağını ve öne takılınca çalışma fonksiyonu üzerine kafa yordurmasını sağlayın yeter çünkü bu tür aletler genelde arka için dizayn edilmiş ve geri vitese monte edilir.

sıra işinin ehli güvenilir bir oto elektrikçi bulmada... :-)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.