Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3Lerde 95 Oktan Mı 97 Oktanmı Kullanıyorsunuz

M.Kayabaşı

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

95 iyidir boşuna kafanızıda aracınızıda karıştırmayın. Satış temsilcimizde 95 oktan gayet iyi ve yeterli demişti aracı teslim ederken. Ayrı bir not ne kadar doğru bilmiyorum ama bir kaç kişiden performanslı veya motoru güçlü bir araç olmadıkça atmosferik 1.6'larda 97 oktanın bir yararı olmadığını duymuştum.

Semih G. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

95 iyidir boşuna kafanızıda aracınızıda karıştırmayın. Satış temsilcimizde 95 oktan gayet iyi ve yeterli demişti aracı teslim ederken. Ayrı bir not ne kadar doğru bilmiyorum ama bir kaç kişiden performanslı veya motoru güçlü bir araç olmadıkça atmosferik 1.6'larda 97 oktanın bir yararı olmadığını duymuştum.

bende aynı şeyleri düşünüyorum. peki bu yakıtları karıştırmak doğrumu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben arabamı alırken arabanın 95 e ayarlı olduğunu söylediler. 97 kullanabiliyormuşuz fakat arabanın 97 ye göre ayarlanması gerekiyormuş. Bence servise danışıp karar verin. Arıza yapabilir diye ikaz ettiler servisten beni.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.