Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2014 Merida Crossway 100 Bisiklet Almayı Düşünüyorum.

H. Cenk

Önerilen Mesajlar

1 saat önce, kemal kaya yazdı:

buraya rast geldiğim iyi oldu. katlanabilir bisikletler hakkında ne düşünüyorsunuz;

antalyada sahilde bisiklet yolu açtılar şimdi, şu ana kadar bi bisiklet binmişliğim de yok ama, 2 tane alıp kızımla burada süreriz diye düşündük. dağa bayıra çıkmayız büyük ihtimal, evden bu bölgeye bisikleti taşımamız gerekli araçta katlanarak taşımak cazip geldi, decathlonda da bir iki model var böyle ama, yanlış bi iş yapmış olur muyuz? ?

yanlış hatırlamıyorsam siz uzun boylu biri idiniz. Katlanır size küçük gelebilir, Daha kötüsü kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Decathlonda denemek serbest. Bir deneyin derim. Amacınız için katlanır çok uygun. Ben istanbulda çok fazla çift veya aile görüyorum  aynı şekilde katlanırlarla gezen. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

32 dakika önce, H. Cenk yazdı:

yanlış hatırlamıyorsam siz uzun boylu biri idiniz. Katlanır size küçük gelebilir, Daha kötüsü kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Decathlonda denemek serbest. Bir deneyin derim. Amacınız için katlanır çok uygun. Ben istanbulda çok fazla çift veya aile görüyorum  aynı şekilde katlanırlarla gezen. 

Boyum 1.84; kızımla denedik de ; ikimizin de hoşuna gitti doğrusu hız yapılacak profesyonel bi şey değil ama bana sevimli de geldi. dediğiniz açıdan bi daha alıcı gözle bakmakta fayda var ama bi sorun olacakmış gibi gelmedi bana. Bisiklet işini seversek 2. El satıp daha büyüğüne de geçeriz belki sonradan..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

25 dakika önce, kemal kaya yazdı:

Boyum 1.84; kızımla denedik de ; ikimizin de hoşuna gitti doğrusu hız yapılacak profesyonel bi şey değil ama bana sevimli de geldi. dediğiniz açıdan bi daha alıcı gözle bakmakta fayda var ama bi sorun olacakmış gibi gelmedi bana. Bisiklet işini seversek 2. El satıp daha büyüğüne de geçeriz belki sonradan..

Şu modeli öneririm. Önce 1 tane alın.  1-2 hafta dönüşümlü kullanın sonra gerekirse 2. yi de alırsınız. 

https://www.decathlon.com.tr/tilt-120-bisiklet-kirmizi-id_8378488.html

Ben de katlanır elektrikli almak istiyorum. İşe gidip gelmeye 4-5 bin TL.  Bizim yokuşları çıkma garantisi de yok. Bir tane kiralayabilirsem deneyeceğim. Hastanede bir arkadaş almış ama denemem için ödünç vermiyor bana. 

H. Cenk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, H. Cenk yazdı:

Şu modeli öneririm. Önce 1 tane alın.  1-2 hafta dönüşümlü kullanın sonra gerekirse 2. yi de alırsınız. 

https://www.decathlon.com.tr/tilt-120-bisiklet-kirmizi-id_8378488.html

evet mantıklı

Bir saat önce, H. Cenk yazdı:

Ben de katlanır elektrikli almak istiyorum. İşe gidip gelmeye 4-5 bin TL.  Bizim yokuşları çıkma garantisi de yok. Bir tane kiralayabilirsem deneyeceğim. Hastanede bir arkadaş almış ama denemem için ödünç vermiyor bana. 

bizim burlarda yokuş sıkıntımız yok ?; daha geçen hafta yalıkavak marinada gördüm elektrikli; bi kız çocuğu biniyordu tekerleri kalın çok şık bi modeldi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün arkadaşın katlanır bisikletini aşırıp maltepe sahildeki veledrom olan yerde 1-2 saat harcadım. Elinde sonunda bisiklet alacağıma kesin gözüyle bakıyorum artık  :kıhkıh:

Totom biraz acıdı, fazla büyük olduğundan mı alışmadığımdan mı bilmiyorum. Velodromda pro abiler vardı en taytlı, kasklı ve kaslılarından, ben de iki tur atmadan gitmiyim dedim de iyi yoruyor, uzun vadede kondisyon için tatlı olabilir. Maltepe sahil baya uzun ve güzel bence pek sevdim, beklediğimden daha tenha olması bonus oldu. Ama pek düz geldi bana, ara ara yanlardaki oturma yerlerinde slalom yapasım gelmedi değil de millet banklarda otururken artizlik yapıyor görünmiyim diye pek sık yapamadım. Pek kondisyonsuz halimle 1-1,5 saat filan geçirdim sanırsam bisiklet üzerinde, çoğunlukla hafif tempolu, aralarda mola öncesi atarlı depar modunda. Büyük ihtimalle yarın da giderim. 1-2 hafta sıkılmazsam da ciddi arayışlara ya başlarım ya yurtdışı tatili sonrası detaylı girerim pisikle işine.

Pisiklet bagaja tam sığmadı malesef tek sorun o, bagaj lambasını söktüm akü bitmesin diye. Yarın araba çalışır diye umuyorum :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Mertcan Çelik yazdı:

Bugün arkadaşın katlanır bisikletini aşırıp maltepe sahildeki veledrom olan yerde 1-2 saat harcadım. Elinde sonunda bisiklet alacağıma kesin gözüyle bakıyorum artık  :kıhkıh:

Totom biraz acıdı, fazla büyük olduğundan mı alışmadığımdan mı bilmiyorum. Velodromda pro abiler vardı en taytlı, kasklı ve kaslılarından, ben de iki tur atmadan gitmiyim dedim de iyi yoruyor, uzun vadede kondisyon için tatlı olabilir. Maltepe sahil baya uzun ve güzel bence pek sevdim, beklediğimden daha tenha olması bonus oldu. Ama pek düz geldi bana, ara ara yanlardaki oturma yerlerinde slalom yapasım gelmedi değil de millet banklarda otururken artizlik yapıyor görünmiyim diye pek sık yapamadım. Pek kondisyonsuz halimle 1-1,5 saat filan geçirdim sanırsam bisiklet üzerinde, çoğunlukla hafif tempolu, aralarda mola öncesi atarlı depar modunda. Büyük ihtimalle yarın da giderim. 1-2 hafta sıkılmazsam da ciddi arayışlara ya başlarım ya yurtdışı tatili sonrası detaylı girerim pisikle işine.

Pisiklet bagaja tam sığmadı malesef tek sorun o, bagaj lambasını söktüm akü bitmesin diye. Yarın araba çalışır diye umuyorum :kıhkıh:

Katlanır nasıl sığmadı yav..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, H. Cenk yazdı:

Katlanır nasıl sığmadı yav..

Akşam fotoğtaf çekerim de hem bu bisiklet tam boy ve büyük jantlı hem de niye öyle üretmişler bilmiyorum ama hyundainin bagaj iç koltuk geçişi saçma dar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Mertcan Çelik yazdı:

Akşam fotoğtaf çekerim de hem bu bisiklet tam boy ve büyük jantlı hem de niye öyle üretmişler bilmiyorum ama hyundainin bagaj iç koltuk geçişi saçma dar.

hee tamam. 26 katlanır ise o sığmayabilir B-sedana. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

43 dakika önce, H. Cenk yazdı:

hee tamam. 26 katlanır ise o sığmayabilir B-sedana. 

20180725_152257.thumb.jpg.bbe1398174253f657d8c9389fdc761ec.jpg

--0 dakika sonra eklendi--

hiç bişe anlaşılmıyor olabilir de manzara bu

normal hali de buIMG-20180701-WA0002.thumb.jpg.7e8293588ca76814b2bb418fb693082d.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Mertcan Çelik yazdı:

20180725_152257.thumb.jpg.bbe1398174253f657d8c9389fdc761ec.jpg

hiç bişe anlaşılmıyor olabilir de manzara bu

normal hali de buIMG-20180701-WA0002.thumb.jpg.7e8293588ca76814b2bb418fb693082d.jpg

tamam 26 jant katlanır bu. Gerekliliği bence tartışılır. Arabayı değiştirmezsen dandik de olsa bir taşıyıcı al, değiştirirsen HB alıyorsan 28 jant  şehir bisikleti al. Normal katlanırlar 20 janttır (jant çapları inch olarak ) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, H. Cenk yazdı:

tamam 26 jant katlanır bu. Gerekliliği bence tartışılır. Arabayı değiştirmezsen dandik de olsa bir taşıyıcı al, değiştirirsen HB alıyorsan 28 jant  şehir bisikleti al. Normal katlanırlar 20 janttır (jant çapları inch olarak ) 

abi bide sürüşünü relive'a yüklemişsin onda hangi programı kullanıyorsun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

58 dakika önce, Mertcan Çelik yazdı:

abi bide sürüşünü relive'a yüklemişsin onda hangi programı kullanıyorsun

relive strava ya bağlı. 

önce stravaya kaydol. sonra relive a. relive a da strava bilgilerini veriyorsun böylece sen her stravaya aktivite yüklediğinde relive bunu kullanıp video oluşturuyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Düşük hızda ve çok molalı oldu da yine de benim gibi bir lapacı için fena değil sanki.

Bir de koşu yerine pisiklet olarak kaydetseymişim iyiymiş.

Yalnız dün sağ bugün sol lobumu morarttım galiba pek sızlıyorlar :kıhkıh:

Screenshot_20180725-222343.thumb.png.4de918c9d205f1beca1cf85a9a88f1fc.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 saat önce, Mertcan Çelik yazdı:

Düşük hızda ve çok molalı oldu da yine de benim gibi bir lapacı için fena değil sanki.

Bir de koşu yerine pisiklet olarak kaydetseymişim iyiymiş.

Yalnız dün sağ bugün sol lobumu morarttım galiba pek sızlıyorlar :kıhkıh:

Screenshot_20180725-222343.thumb.png.4de918c9d205f1beca1cf85a9a88f1fc.png

evet cycling seçip commute seçmeyeceksin ? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.