Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

100.000Km Focus Dizel

Emre Koç

Önerilen Mesajlar

Yılda 10.000km. yapıyorsam ve baktığım araba 1 yılda 100.000 km. yapmışsa o araba ancak piyasanın yarı fiyatına falan alınacaksa alırım. Bunun dışında km. den dolayı 3-5 bin TL bile uygun olsa kesinlikle almazdım. 

Aynı aracın örneğin 20.000 km. de oalnı ile bu baktığınız araç arasında kaç TL avantaj var?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2012 model olması için 2011 2. yarısından sonra almak yeterliydi. 2012 geçiş yılı yani bu araba maksimum 2.5 yıl kullanılmış olması muhtemeldir :) Bu sebeple 2012 2. yarıda 2013 model satılmadığı için 2012 model araç bolluğu var memlekette :) 

2013 model olması için 2013 üretimli olması gerekiyor.

2014 model olması için 2014 üretimli olması gerekiyor.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2012 model olması için 2011 2. yarısından sonra almak yeterliydi. 2012 geçiş yılı yani bu araba maksimum 2.5 yıl kullanılmış olması muhtemeldir :) Bu sebeple 2012 2. yarıda 2013 model satılmadığı için 2012 model araç bolluğu var memlekette :)

2013 model olması için 2013 üretimli olması gerekiyor.

2014 model olması için 2014 üretimli olması gerekiyor.

2,5 yaşında da olsa, senede 10 bin km. yapacak kişi için 100.000 km. de araç almak pek mantıklı değil.

Benzinli 3-5 bin km. de alırım ben olsam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

53bin lira verilir mi yahu bu araca 100bndeki..millet az kmdeki x paketliyi o fiyata satıyor. ..madem az km yapiyor babanız. .benzinli 1.0 ecoboost alin hem daha az km de hem ekonomik hem daha ucuza..o aracin edecegi ancak 48-49 bin lira

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yorumlarınız için cok tesekkurler ilandaki arabaya bi bakarmısınız yeni gordum   :)

http://www.arabam.com/ilan/sahibinden-satilik-ford-focus-1-6-tdci-titanium-x/satilik-ford-1-6-dizel-tdci-titanium-x/4721189

abi 53 bın ilk fiyatmıs yeni oğrendim simdiki fiyatıı 51 bin liraymıs babam soyledi  :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.