Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Arabada Barkod, Etiket Vs Temizliği Nasıl Yapılır?

Önerilen Mesajlar

Uzun zamandır yeni bir konu açmıyordum. Şimdi benim sorunum çoğunuzun bildiği üzere 31 aralıkta Rangerı teslim almıştık.

Aracın tüm kapı kollarında

5utebabu.jpg

Tüm jantlarında

ygabetys.jpg

Hatta ve hatta amortisörlerinde bile kare kod var ama sabah sabah onun fotoğrafını çekmeye üşendim. Amortisörler sıkıntı değil.

Ancaaak bu kapı kollarındaki ve jantlardaki etiketler iyice pis bir hal almaya başladı. Size danıştığım konu ise şu bu etiketler arabanın kromajına boyasına vs çizmeden, zarar verilmeden nasıl temizlenir?

Şimdiden teşekkür ederim :) Keyifli forumlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Küçük bir kaba kaynar su koyun,temiz ve yumuşak bir bezi kaynar suya daldırıp daldırıp bezle ovalayın.biraz zahmetli bir iştir ama sonuç alırsınız.

Maliyetsiz bir çözüm ama kışın pek suyla oynamaya gelmiyor ellerim. Bir sorun var hemen çatlıyor, kanıyor vs.

Buharla yıkama yapan biryere gidip buhar makinasıyla 10 sn de hepsini çıkartabilirsin. Buharla yıkama Ankarada 30TL

Biraz daha profesyonel bir çözüm gibi geldi buhar ile yıkama ve zahmetsiz. Bunu tercih edeceğim teşekkürler Servet abi

Tırnağınla kazı çıksın kardeş

Denedim de tırnakla zor çıkıyo bu sefer çizerim falan diye daha fazla zorlamadım. :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yalnız has Ford var karşımızda ..

Aynen öyle çok güzel bir araba 

Bol sıcak suyu dök çıkar elbet Eline de eldiven tak onu da biz mi diyelim üşüyormuş

İşime gelmiyooor  :D 

Saruhan Özkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha da tembel işi fikir vereyim, :) yaz ayını bekle sıcakta bir tırnak darbesi ile çıkar.......

Bu fikir yazın araba alanlar için faydalı ama benim gibileri bilirsin abi. Hem işim çabuk görülsün hem ben yorulmayayım böyle pis bi şey olup çıktım tövbe estağfurullah :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Isı tabancaları var cam filmi çeken yerlerde mevcut. Yakından tut 1-2 dakika gelir hemen eline. Saç kurutma makinesini de deneyebilirsin  

Isı tabancasını 1-2 dakika etiketin olduğu yere tutarsa etiketle beraber yapıştığı yerde gelir :)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.