Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kw 3.5 Spor Yay Ve Ledli Gündüz Farı

Önerilen Mesajlar

Jant lastik olmadan hicbir sekilde arac kendini göstermiyor malesef, elinizdeki jant lastigin eskimesini de beklemek cok uzun zaman gerektiriyor. Bizim gibi kullanicilar yilda max. 20 bin km gitse bu 2 yil demek. Ben olsam elimdeki jant lastik iyi durumda iken satip, üzerini tamamlayip 17 jant ve lastik alirdim. Birde bu yay markasini hic duymamistim umariz memnun kalirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkürler sağolun bildirim yaparım geriye kaldı tek eksik lastik ve de jant almak kaldi. Oncelik eldeki lastik ve jantı elden cıkartirsam 17" RS janti taktiracagim .

Lastikleri de 225/45/17 ContiSportContact 5 olarak seçtim dediniz lastiklerinizden memnun musunuz.Alırsam 17' jant fiyatı da uygun lastiğin almayı düşünürüm 

Üstadlar teknik bilgileri daha iyi bilir ama ben çok memnunum hem lastikten hem ölçülerden... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Merhaba Türker Bey,

Aracınıza yay taktıralı neredeyse 2 hafta oldu, yeterince tecrübe edinmişsiniz diye düşünüyorum :) Tecrübeleriniz nasıl, keşke taktırmasaydım araba aşırı sertleşti, trim gürültüleri arttı vs. gibi şikayetleriniz var mı? Yoksa çok mutlu musunuz :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Merhaba gezinirken forumda  iletinizi  şimdi gördüm kusura  bakmayın. Hiçbir şekilde pişman olmadım  yayın sertliği en başta  biraz can sıkıcıydı ama  o sorunda ortadan  kalktı.Yaylanarak gidiyorum :)

Virajlara giriş olsun  yol tutuşu olsun gayet memnunum.tümseklerde altı sürter diye endişe ettmiştim hiçbir şekilde sorun yok Jant vede lastikleri de 17'' yaptınmı tamamdır. Tavsiye ederim

Performans  olarak gayet memnunum. Hızda da yay taktıktan sonra artış oldu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Merhaba gezinirken forumda  iletinizi  şimdi gördüm kusura  bakmayın. Hiçbir şekilde pişman olmadım  yayın sertliği en başta  biraz can sıkıcıydı ama  o sorunda ortadan  kalktı.Yaylanarak gidiyorum :)

Virajlara giriş olsun  yol tutuşu olsun gayet memnunum.tümseklerde altı sürter diye endişe ettmiştim hiçbir şekilde sorun yok Jant vede lastikleri de 17'' yaptınmı tamamdır. Tavsiye ederim

Performans  olarak gayet memnunum. Hızda da yay taktıktan sonra artış oldu.

17 jantların takılı olduğu bir resim görme şansımız nedir ?  :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 inch rs ve h&r 3.5 yay'lı hali kendi aracımdan . jantlar forumda takaslı kısmında ... pazartesi birine gidiyor galiba :)  17 küçük kalır  . 18 bile küçük kalıyor neredeyse :)

in2v.jpg

focusyanaiiy.jpg

Tolga Başaran tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 inch rs ve h&r 3.5 yay'lı hali kendi aracımdan . jantlar forumda takaslı kısmında ... pazartesi birine gidiyor galiba :)  17 küçük kalır  . 18 bile küçük kalıyor neredeyse :)

in2v.jpg

focusyanaiiy.jpg

18'' lerle araba yere yaklaşması çok zor lastik arası kapanıyo ama yüksekli tatmin edici derecede olmuyo.

Bakalım aracı değiştirme ihtimalim yüksek ama değiştirmezsem ben range jantları ile yola devam bide dizel yayı taktık mı tamamdır :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.