Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Opet'ten %5 İndirimli Yakıt Almanın Yolu

Önerilen Mesajlar

Aracım 12000de bu zamana kadar hep opetten aldım.Eurodieselden başka yakıt doldurmadım.Şimdi Shell daha iyi diyoruz şayet shellden yakıt almaya başlarsak hangi yakıtı alıcaz.Onlarda da eurodiesel mi diyecez.Bi ara Gtl felan vardı.

Zaten su an euro olmayan dizel yok.

Opetteki ecoforce da euro, full force da euro. Birisi economi digeri performans yakiti.

Shell de de iki cesit yakit var. Ikisi de euro. Ama performans yakiti olani shell v power nitro + diye geciyor.

Deponuz bittiginde shell i denemenizi tavsiye ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

GTL dedikleri nasıl bişey peki Ümit kardeşim?

Gtl diye bir yakit kalmadigini saniyordum. Var miymis hala?

Gtl nin yerine nitro + in geldigini saniyordum.

Gtl performans yakitiydi. Yani opetteki full force. Daha kaliteli olabilir shell inki. :)

Ama gtl performans yakiti iste. Nitro plus ta oyle.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

GTL dedikleri nasıl bişey peki Ümit kardeşim?

Gtl diye bir yakit kalmadigini saniyordum. Var miymis hala?

Gtl nin yerine nitro + in geldigini saniyordum.

Gtl performans yakitiydi. Yani opetteki full force. Daha kaliteli olabilir shell inki. :)

Ama gtl performans yakiti iste. Nitro plus ta oyle.

shellde 3 tipti eskiden fuel save, vpower, vpower + GTL. GTL ekstra katkı daha fazla performans için.

Nitro+ gelince GTL kalktı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sizler shellden mi alıyorsunuz yakıtı?

Opet world kartimdaki puanlar 50 tl civarina ulasinca gidip 50 tl kadar opet aliyorum. Haricinde tamamen shell aliyorum.

Nitri plus da aldim digerinden de aldim. Her ikisiylede menzil konusunda uc asagi bes yukari ayni sonuclari elde ediyorum. Her ikisinde de motorumun daha guvende oldugunu dusunuyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba, 

Bu kampanya sitede yazanlara göre bugün son buluyor detaylı bilgi--- >> http://www.paro.com.tr/kampanyalardetay.aspx?campaingcode=34007

puanlarınız varsa kullanınız.

Şubat 15 abi :) 1 ay daha var..

Kampanya kapsamında kazanılan yakıt puanların son kullanım tarihi 15.02.2014'tür. Kampanyadan kazanılan tüm yakıt puanlar 15.02.2014 tarihinde geçerliliğini yitirecektir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şubat 15 abi :) 1 ay daha var..

Kampanya kapsamında kazanılan yakıt puanların son kullanım tarihi 15.02.2014'tür. Kampanyadan kazanılan tüm yakıt puanlar 15.02.2014 tarihinde geçerliliğini yitirecektir.

Şubat ayında değil miyiz.  :)  işi gücü bırakıp biraz dinleneyim ben  :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba, 

Bu kampanya sitede yazanlara göre bugün son buluyor detaylı bilgi--- >> http://www.paro.com.tr/kampanyalardetay.aspx?campaingcode=34007

puanlarınız varsa kullanınız.

Sizin bahsettiğiniz, alışverişten kazanılan puanlar.

%5 indirimli yakıt kampanyası sürekli devam eden bir durum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Merhabalar,

Opet online yakıt alanlar ve kartında puanı olanlar için, 31.03.2014 de yani bu ay sonunda kartlardaki puanlar sıfırlanacakmış, bilginize..

Sürekli uzuyor heralde. Ocak ayında; şubat'da bitecek demişler.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.