Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Benim böceğin son hali

Önerilen Mesajlar

benim görüşüm çok hoş olur beyazda fakat eğer bi sürtme falan yaptırırsanız kaldırıma falan çok sırıtır hatta , boya dökülmesi falan olursa kötü durur o hususa dikkat edin

Hatta şunuda ekliyim : aracınız yere daha yakın gözükecek görsel olarak , göz yanılması diyelim :D

CrazyVarna tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 parmak daha düşecek arkası. Ama kafa basık duracak gene

Hayırlısı olsun güzel olmuş güzel sürtme olmadı dimi ön çamurluklarda

Sormak istediğim bir şey var,yaylarla beraber TUV sertifikası olması gerekmiyor mu?bu şekilde muayeneden geçeceğini sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet kutu üzerinde ve web sayfalarındaki resimde var,adamla konuştum bunlar çinde üretiliyor almanya'da üretilmiyor almanya da FK yok diyor,kutunun üstünde made in germany yazıyor,resimdeki yayların üzerinde de bu ibareden var.Ben de mail attım ürünü geri alın yoksa tüketici hakları hakem kuruluna başvuracağım diye cevap bekliyorum bakalım.Yayların kutusunda normalde yayların birbirine değip çizilmemesi için yayları ayıran karton bölmeler olması gerekiyor,netteki bir kaç ilanda bu bölmeleri gördüm fakat kutuyu açtığımda yaylar birbirinin içine geçmişti.Yayları taktırdıktan sonra bunları farkettim yoksa direk iade ederdim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.