Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Benim böceğin son hali

Önerilen Mesajlar

Abi maşallah hepsi herşeyiyle çok güzel olmuş mükemmel derecede. Kazasız belasız güle güle bin aracına. bide şu camın üstündeki rüzgarlık mıdır nedir adını bilmiyorum siyah şeyleri çıkarırsan daha çok yakışıcak diye umuyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla ben lastikleri 225/45/17 yaptığım anda konfor gitti,çok vuruntu yapıyor,yaylardan gelen sertlik daha farklı,esnemesi azaldı ve hafif zıplama yapıyor ama 5 cm de de bu normal bence,görüntü elde ederken konforun biraz azalmasını çekeceğiz artık.Arkaların biraz daha inmesi lazım bu şekliyle pek hoş durmuyor.Orjinal yaylardan bir bakla kestirsek olur mu acaba.Sizinki 18 jant ve 40 yanak sanırım ufak tümsek ve çukurlarda bendekinden daha çok vuruntu yapıyordur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Laf aramızda ben çoğu zaman şahin doğanla gezdiğimi falan düşünüyorum o derece rahatsızlık verici durum ama dediğiniz gibi görüntüden ödün vermemek adına katlanıyorum:) önler sert yay arkalar orjinal kalınca aracın aerodinamiki bozuluyor tabi ne kadar önemsersiniz bilemem de

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yaw rüzgarlıklar hakkaten o kadar kötü mü duruyor,burda özellikle arkadaşlara falan sordum beğenmeyen çıkmadı acaba fotoraftamı kötü görünüyor,az kaldı söktürteceksiniz :D)

Bence güzel yanlız lastiklerdeki kırmızı çizgiler kötü duruyor bence...Siyah-Beyaz kontrastını bozuyor.... :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rüzgarlıklar benim hoşuma giden detay olmuştur her zaman ve cidden kullanışlı hele önümüz kış bence gerekli birşey hele sigara içiyorsanız. Benim ilk başta dikkatimi çeken diğer başlıkta söylemiştim sanırım anten nedense çok kaba geldi gözüme birde ufak bir detay ama ön logo içinde bi çalışma yapsanız fena olmaz sanki açıkcası begendım bi logo deil fordunki ya iptali yada siyah yada jantlardaki kırmızıyla uyum ıcım kırmızı kaplanabılır ama bu apaçhide durabılır emın olamadım :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Amörtisörlerin biri patlak çıktı,orjinal taktım yine,yani standart.Bir de amörtisör değiştirirsek iyice kazık gibi olacak.Anten olayına hiç dikkat etmemiştim değiştirilebilir kısa tiple,ön logo altında kaput kilidi olduğu için hiç ellemedim sadece arka logo çerçevesini çıkarttım logo duruyor.Jantlardaki kırmızı çigiler benim de hoşuma gitmiyor sanırım beyaz şerit yapacağım bu şekilde çok alakasız duruyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.