Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Bu Aracın Yakıt Değerleri Nedir

Olcay Atay

Soru

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Otomatik Mesaj

Bu konu, "Ortak Alan - Sosyal Otomobil Sohbetleri" kategorisinden "Focus GarajıFocus IIMk2- Sorular ve Sorunlar" kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

AYRICA Başlık ve içerik tutarlı olması adına diğer sorularınız SİLİNMİŞTİR. Soru sormadan önce yanıtlarını eski başlıklardan bulmaya çalışmalısınız eğer yoksa bize yeni başlık ile iletiniz. 

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

geçen hafta 2008 model focus 1.6 tdci ghia aldım düz vites. Şehiriçi ve şehirdışı yakıt değerleri nedir bu aracın ? 

Aracınızın tüketim değeri takribi şu şekilde:

Şehiriçi: 6.2

Ş.ler arası: 4.0

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

arkadaşlar

geçen hafta 2008 model focus 1.6 tdci ghia aldım düz vites. Şehiriçi ve şehirdışı yakıt değerleri nedir bu aracın ? 

Teşekkürler

fabrika verisi 4,8litre ama siz orta performansli kulanimda uzun yolda 6litre s.ici de 6, 5-7 arası yakarsiniz..Tabi ekonomi odaklı kullanırsanız uzun yolda 4,5-5litre yakarsiniz
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merhabalar.Geçen ay denedim.Ankara-Samsun arası hiç ama hiç 100km. hızı geçmeden tam 3,8 yaktı.Menüde en azından öyle yazıyordu.:) Yarım depodan fazla vardı.Peki kar ettimi bu işten ? tabiki hayır...:) Az yaktıgını gorunce dönüşte biraz ,merzifon,sungurlu taraflarında çuşunca benim Alman Delikanlısı Focus sağolsun 1 depodan biraz fazla yaktı gidiş-dönüş.Ama helal olsun.Araba yürüyo..:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

2008 tdci focus ghia model. henüz 70.000 de. ama şehiriçinde acaip bir şekilde yakıyor. hoş şehirlerarasında da yakıyor. 

şöyle izah edeyim 150 tl lik mazotla beni istanbuldan edirneye götürüp getirmiyor. toplamda 440 km. yol bilgisayarında 150 tl lik mazot alınca menzil 575 km görünüyor ama o kadar gitmiyor. 1 km de bir menzil en az 3 km düşüyor.

ağır bakımlarını yaptırsam triger baskı balata yağ filtreler bujiler vs. yakıt olayı değişir mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ağır bakımlarını yaptırsam triger baskı balata yağ filtreler bujiler vs. yakıt olayı değişir mi ?

Filtre ile daha az gaza basarsınız yani bu sebeple belki :) Kullanıma bağlı büyük oranda tüketim olayı eğer ki arıza yoksa! 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.