Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kaplama İçin Adana'ya Gidilir Mi?

Mustafa Çakıroğlu

Önerilen Mesajlar

Kullanıldı tabancalar vardı. Bakın adamda kendi diyor bilmem kaç mikrondu sanırım 95 mi 950 öyle bi şiydi. Bunu kullandık ama bu malzemenin 2500 tl folyosu da var. Ben taksicilik yapıcam ferarimi kaplamıyorum :)

Görüşelim tabi ki. Nerde ?

Kaplama iyi oldu. Bana delisin sen diyen taksiciler oldu. Ama babam bile yapılan işçiliği fotoğrafları gördü gidiyoruz dedi :)

Ben folyodan da işçiliktende çok memnun kaldım. Adam beni saatlerce beklesi mağdur etmedi. Neredeyse Bolu'da kar yağdığı için kendi kış lastiklerini verecekti. Onda da focus var ;)

İsterse reklam panolarındaki folyodan kullanmış olsun. 3-4 sene dayanıp rengi solmuyorsa. Başka söze gerek yok.

Nerde görüşeceğiz ???? Fatih ???

Ben sakaryada hendekteyim :) Sen bolu tünelinden çıkınca 20 dk gel parkshop dinlenme tesisleri var oraya çıkarım ben telefonum ; 541 623 00 0bir 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaplamayı boş ver al bir kova sarı boya üfleye üfleye boya :kıhkıh:

http://www.youtube.com/watch?v=AOOeS8K6K9o

gece gece yorumlara bak ya epey guldum turk insani espiriden anliyor vesselam Feti Ercan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Feti boya kalkmaz.

Birde şöyle düşünün. 1500 adet araç kaplamış adam. Sen referns saymazmısın adamı.

Bakın adamın tek bir duvarında sadece 220 aracın ressmi var.

Ha işte şimdi reklam yaptım galiba :)

Resim eklendi

Kadraja sığdıramadım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Protac ve GMG'nin facebook sayfalarında da bir çok örnek mevcut. Yine tamamen kendi düşüncem ancak, bir porcshe, lamborghini ya da benzeri 200k tl + araç kaplayacak ve arkasında duracak kadar bilgili ve tecrübeli olunması 200-500-1000 taksiden benim gözümde daha büyük referans.

Taksiciler renk değişimine pek fazla giden kişiler değiller bildiğim kadarıyla. Kaplattıranlar kaçı söktürmüş bilemem de protac ve gmg'nin müşterisinden sürekli renk değiştirenler mevcut. Bu da ayrı bir nokta.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yahu arkadaşlar Mustafa yaptırmış ve memnun kalmış, yani sık kullanılan deyimle "alan memnun satan memnun" bu saatten sonra "pişmiş aşa su katılmaz".

Aklı yatmayan, Adana'ya gitmek istemeyen gider başka yerde yaptırır.

Bence bundan sonra "güle güle kullan" demeli ve forumun tek taksisinin maceralarını hep birlikte izlemeliyiz...

Mustafa paylaşırsa mutlu oluruz. 

Bu arada bizim hastanenin taksi parkına bir steyşın Focus katılmış, fırsat olup da sohbet edemedim...

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

eğer tahmin ettiğim yer ise bir fusion birde focus 3 sw kaplamışlardı

fusiondakini  söktüler pasta cila yaptılar hiçbir iz leke yoktu 

focusu hala kullanıyor taksi olarak arkadaşın babası

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Az önce Mustafa abi ile haberleştik. Bolu tünelindeymiş bende şimdi çıkıcam dinlenme tesisinde ayak üstü bi görüşücez :)

Geldim kardeşim. Şu an beraberiz.

Yahu arkadaşlar Mustafa yaptırmış ve memnun kalmış, yani sık kullanılan deyimle "alan memnun satan memnun" bu saatten sonra "pişmiş aşa su katılmaz".

Aklı yatmayan, Adana'ya gitmek istemeyen gider başka yerde yaptırır.

Bence bundan sonra "güle güle kullan" demeli ve forumun tek taksisinin maceralarını hep birlikte izlemeliyiz...

Mustafa paylaşırsa mutlu oluruz.

Bu arada bizim hastanenin taksi parkına bir steyşın Focus katılmış, fırsat olup da sohbet edemedim...

Abi seviyorum seni. Fatih' le beraber şu an çay içiuoruz. Kardeşim saolsun Focusu görmeye geldi :)

eğer tahmin ettiğim yer ise bir fusion birde focus 3 sw kaplamışlardı

fusiondakini söktüler pasta cila yaptılar hiçbir iz leke yoktu

focusu hala kullanıyor taksi olarak arkadaşın babası

Totalin yanında abi ;) aynı yer olsa gerek.

Fatih kardeşimle beraberiz.

Buraya kadar yorulduğun için teşekkür ederim kardeşim.

Resim eklendi

Arkadaşlar kıyafetim için özür dilerim. Yola çıktığım için rahat kavramını çook rahat olarak tamamladım.

Resim eklendi

Resim eklendi

Resim eklendi

Arkadaşlar araba çok kirli kusura bakmayın.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abicim çok teşekkür ederim benim içinde çok güzel oldu :) 

Bu arada  merak edenler için ben kaplamayı inceledim hiç kıvrım yok bu yuzden yanlardan sağdan soldan patlayıp acılma durumu 0 gibi birşey. 

Aynanın ordan başlayarak tek parca halinle arka çamurluk dahil tek parça yapmış usta. En çok hosuma giden o oldu. İşçilik güzel :) malzeme olarak elledim boya hissi var folyoda. Rengi güzel olmuş tam taksi sarısı. 

Hava çok soğuk biraz büzüştük fotolarda :) 

Güle güle kullan abicim çok memnun oldum :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mustafa bey geçenlerde taksiye bindim 60 tl ücret ödedim ama taksi şöförü benden 60tl+ 10tl daha vereceksiniz dedi bende neden diye sorunca 1 adet valiziniz var  bagaj parası alıyoruz dedi..Bunun yasal bir gerekçesi var mı yoksa taksici bizi mi işletti ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mustafa bey geçenlerde taksiye bindim 60 tl ücret ödedim ama taksi şöförü benden 60tl+ 10tl daha vereceksiniz dedi bende neden diye sorunca 1 adet valiziniz var bagaj parası alıyoruz dedi..Bunun yasal bir gerekçesi var mı yoksa taksici bizi mi işletti ?

Oğuz Bey böyle bir ücreti sizden isteme hakkına sahip değil. :(

Fatih halen daha yoldayım Edirne' ye bi varim uzun uzadıya yazıcam ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Oğuz Bey böyle bir ücreti sizden isteme hakkına sahip değil.

kazıklandık desene neyse o duraktan bir daha taksiye binmem bilgi için teşekkürler..Bu arada aracınızın kaplaması hayırlı olsun ..bol kazançlar kazasız güle güle kullanın.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhabalar. Öncelikle zorlu, karlı ve don tutmuş yolların ardından sağ sağlim Edirne' ye geri döndüm. Focus club forumdaşım kardeşimin benim için otobana çıkıp beni görmesi çok güzeldi. Buradan Fatih' e tekrar teşekkür ediyorum. Seninle tanışmak bir zevkti kardeşim. Yarınm saatlik sohbetimiz, içilen çaylar kahveler yorgunluğumu aldı. Hele güleç güzel yakışıklı bir forumdaşla focusu alalı daha 36 saat olmuşken görüşmek ve araçla ilgili izlenimlerimi paylaşmak harikaydı. Fatih' çim Edirne' den bir isteğin olursa lütfen söyle. Bir ara adresini gönder bana özelden ;)

Mustafa Çakıroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Kaplama İçin Adana'ya Gidilir Mi? olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.