Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 2013 Anten

Onur Olca

Önerilen Mesajlar

Sürerim tabi nolacak biraz boya yanması iyidir tavanda hatta biraz fazla süreyim ki belki sunroof bile açarım kendime oradan.

Altındaki bant kalkarken tavana zarar vermez o zaman abi böyle dediğine göre 

Zarar vermez. Köşelerden esneterek çok yavaş şekilde sökersin.

Japon konusunda şaka yapıyorum. Çocuk olsa sürmez tavanda biryere japon.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Semih G. ok, konuya donelim... Akrilik bantla yapistirdigini varsayiyorum... Hicbisi olmaz, zor sokulur ama tavana zarar vermez merak etme. Saga sola sallaya sallaya cikarirsin.

japon isi dogru. Bakalim sirinbabaya laf sallayinca etegindeki taslari dokecek mi dedim, beni yaniltmadi, kocakarilar gibi basladi tas atmaya... Ben yanlislikla anteni yapistirmaya calisirken tavana japon doktum! Yasadigim stresi gormen lazimdi :) gece uyku uyumadim valla... Neyse bizim usta cozdu olayi boyaya vs. gerek kalmadi... Kamuyu Aydinlatma Platformuna saygilarimla...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Doğan Kurban said:

Ahahahah varmış çocuk. Becerikli adam o sharkı da gayet güzel boyar

O adam sen degilsin iste...

biz ona genelde "usta" diyoruz. Boya koduyla falan boyuyor

1 dakika önce, Yahya Akman said:

Tavanda japonun işi ne ki emoji57.png ?

Yukarida yazdik ya, 2 demlik cay kafa mi yapti? :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Yahya Akman said:

3. Demligi bitirmeden kafa yapmıyor artık :)

Bende bu anten konusunda hala gel gitler yaşıyorum. Shark mi yoksa kısa anten mi karar vermedim :)

Kisa iyidir... Koyu siyah, guzel bi kontrast yapti, ben bu halini daha cok begeniyorum,... Bide kediler anteni kemirmese daha iyi olacak

image.jpeg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Semih G. ok, konuya donelim... Akrilik bantla yapistirdigini varsayiyorum... Hicbisi olmaz, zor sokulur ama tavana zarar vermez merak etme. Saga sola sallaya sallaya cikarirsin.

japon isi dogru. Bakalim sirinbabaya laf sallayinca etegindeki taslari dokecek mi dedim, beni yaniltmadi, kocakarilar gibi basladi tas atmaya... Ben yanlislikla anteni yapistirmaya calisirken tavana japon doktum! Yasadigim stresi gormen lazimdi [emoji4] gece uyku uyumadim valla... Neyse bizim usta cozdu olayi boyaya vs. gerek kalmadi... Kamuyu Aydinlatma Platformuna saygilarimla...

Sağol abi, ya aklımada geldi Doğan abinin birine taş attığı ama yok ya yapılır mı hiç buda benle kafa kırıyordur diyip geçtim ama gerçekmiş :D Neyseki ucuz atlatılmış

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
On 01.04.2016 at 01:52, Sarp D. Uygur said:

Sharkfin anten düşünenler için fikir oluşturması açısından resimleri ekliyorum. Aliexpressten aldım ve ilk başta alt tarafın eğimli olmaması nedeniyle tam oturmadığını fark ettim. Zımpara ve oval bir zemin ile altına gereken eğimi verdikten sonra montajını yaptım ve gayet beğendim.

Copy of IMG_20160131_17500.jpg

IMG_20160118_124725.jpg

IMG_20160201_154453.jpg

IMG_20160201_162514.jpg

ben de böyle bir anten aldım. rengi tutmadığı için boyattım. ancak sizde olduğu gibi altı düz olduğundan tam oturmayacak. zımparayla falan oval şekil vermek lazım. biraz açıklar mısınız siz nasıl yaptınız?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Doğan Kurban said:

Shark 2 çeşit. Hb ve sedan için. Uymuyorsa yanlış gönderilmiştir.

öyle bir seçenek yok açıklamalar kısmında da sedan veya hb uyumlu diye yazmıyor. aslında yüzeye iyce bastırınca oturuyor ama sonra atar diye korkuyorum. kaportacı atabilir dedi. eğer havalar çok sıcak olduğunda güneşte elinle şekil verirsen olur dedi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.