Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 2 Sağ Ön Taraftan Su Alması

emrullah aslan

Soru

arkadaşlar aracımın sağ ön yolcu koltuğunun olduğu yer taban sürekli ıslanıyor.yaklaşık 2 yıldır bu sorunla uğraşıyorum.bir ara tabandaki tapalardan alıyordu onları silikonladık ve arabanın altına pütürlü malzeme attık.Düzelmişti.şu an yine su alıyor ancak bu sefer alttaki tapalardan değil.böyle bir durum başına gelen var mı.acaba başka ne sebeple bu aracın tabanı ıslanabilir..teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

bende peugeot 406 varken yapmısdı böyle bırseyı kalorıferden kacırıyordu benım aracım ama gousu falan sokturcekdım usta bulamadım sorunu cozemeden sattım zaten aracı :D çok can sıkıcı bırsey .. ozanında dedıgını gıbı motor suyunu kontrol etmenızı tavsıye ederım 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sunroof varsa tahliye hortumları tıkanmış olduğu için içeri veriyor olabilir. Yüne aynı şekilde klima suyu tahliyesi sol tarafta yani yolcu tarafında. Tıkanmış ise içeri basıyor olabilir.

Aracınızın korozyon garantisi var. Eğer çürüme delinme sezdiyseniz servise başvurabilirsiniz. Garantiden yapmak zorundalar!

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sunroof varsa tahliye hortumları tıkanmış olduğu için içeri veriyor olabilir. Yüne aynı şekilde klima suyu tahliyesi sol tarafta yani yolcu tarafında. Tıkanmış ise içeri basıyor olabilir.

Aracınızın korozyon garantisi var. Eğer çürüme delinme sezdiyseniz servise başvurabilirsiniz. Garantiden yapmak zorundalar!

Çağlar bey 2007 trend focus olduğu için sanroof yok. Klima tahliye borusuna bakacaz.cam fitillerine kapı fitillerine derken arızayı bulucaz.haftaya cumartesi için sanayide bir ustam var onunla sözleştik.ön sağ koltuğu söküp döşemeyi kaldırıp araca su testi uygulayacağız.herhalde çıkar bir şeyler...

Yağmur yağmadan mı ıslatıyor?

evet Ali bey.Bir ara yazın yapmıştı.klima borularını kontrol ettik.tıkanma varmış açıldı.sonra ahtapot kurutma ile kuruttuk.durum düzelmişti.sonra tekrar ıslandı aynı yer.Sonra kendim su testi uyguladım evde.O zamanda tabandaki tapalardan alıyordu suyu.Onu da hallettik.Şimdi de yine ıslanıyor.Bakalım karşımıza ne çıkacak.Benim arabanın içinden dere falan geçiyor olabilir arkadaşlar...

klima suyu tahliye borusu tıkalıdır.serviste 5 dakikada hallederler.

inşallah haftaya baktırcam artık...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.