Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3'ün Park Sensörü

murat291

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Buna ek olarak park sisteminin çalıştığı ekran teybin üstündeki yani komutlara geç cevap veriyor bunun sebebide en alt versiyon olması. Daha gelişmişini takarsanız daha hızlı tepki veriyor. Gösterge ekranı gibi yani :))

dogru olabilir o ekran gercekten cok dandik ben cok anlamam ama muzik isinden anlayan bir tanidigim cok hoslanmadi dinledikten sonra

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Buna ek olarak park sisteminin çalıştığı ekran teybin üstündeki yani komutlara geç cevap veriyor bunun sebebide en alt versiyon olması. Daha gelişmişini takarsanız daha hızlı tepki veriyor. Gösterge ekranı gibi yani :blink:)

Renkli göstergede o görüntü/animasyonlar gerçekten çok başarılı. Ford'u o konuda takdir ettim..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Navigasyonlusundan da alabilirsin o dert değil. Ön paneli değiştirmeden kullanan bir rus gÖrdüm bugün internette. Adam SD kartı içine koyup kapağı Öyle kapatmış. Kenarlarda kalan boşluklarıda siyah birşeyle Örtmüş. Fena değildi gÖrüntüsü.. Adamın arabası da kel oğlu kel. BT falan filan hiçbirşey yok.

Ahanda buldum resimlerini...

1166748.jpg

1119645.jpg

1162653.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.