Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Için Ses Sistemi Parçaları Buldum (Ankara)

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Garantili arabalara olur mu ki, serviste mi taktıracağız dışarıdan alıp, direkt servisten alsak ne kadar?

kıllıkları tutarsa tüm elektronik aksamı bile garantiden çıkartırlar ama normal şartlarda sadece taktığınız parçanın garantisi olmaz(parçalar orjinal) benim garantiden hoparlör değişti mesela sorun çıkarmadılar...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ozan bana 5 inc ekran bakmistin bir ara fiyat iyiymis 500 civariydi 350 cok iyi peki her fonksiyon calisiyor mu bazilarinda park sensorleri calismiyordu veya sesli komut sen onay verirsen alabilirim

300 değilmiydi ya? valla biz bugun 350ye aldık sadece ekran ama. 1 tanesini taktık denedik herşey sorunsuz çalıştı servet abinin arabasında geriside çalışıyordur bence, parça numarasına kadar aynı ama bu tip aletleri deneyerek almakta fayda var, kusura bakmazsan denemeyede üşenirim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

300 değilmiydi ya? valla biz bugun 350ye aldık sadece ekran ama. 1 tanesini taktık denedik herşey sorunsuz çalıştı servet abinin arabasında geriside çalışıyordur bence, parça numarasına kadar aynı ama bu tip aletleri deneyerek almakta fayda var, kusura bakmazsan denemeyede üşenirim :)

Böyle bir şeya niyetlenirsek Ankara ya geleceğiz yani. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

E tabi haklisin zaten cerceve ve sony panelsiz olmaz :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

günün esas bombasını paylaşma zamanı geldi,

EZPARda uzun zamandır bulunan My Ford Touch 8" dokunmatik sistem(Ekran-Tuş-Çerçeve) 1000TL (eskiden 2000 istiyorlardı)

Almayı planladığım için paylaşmamıştım ama almamaya karar verdiğimden yazıyorum. Almama sebebim,

1) kolçak içindeki usb aux vs olan parçasının olup olmadığı belli değil bulunursa(bu parçalar ingilteredeki bi araçtan göğüs kolçak vs komple gelmişti kolçak duruyorsa içindedir) fiyata dahil edilir.

2) Cihazda navigasyon varmı bilmiyorum varsa bile ingilizce(tüm sistem ingilizce) ayrıca olsa bile şuan çalışmıyor.

3) tesisatı farklı(kablosuda vardı ama bulunurmu belli değil) (daha önce montajı yapıldı: ) yani biraz uğraşmak gerekiyor montaj için

4) bu sistem şuan sadece amerikada mevcut ilk etapta göremediğim Türkiye ile uyumsuzluklar olabilir, ayrıca sistemi almak için elimdeki navigasyonlu sistemi satmam lazım, evdeki bulgurdan olmak istemiyorum.

Bana göre dezavantajları bunlar, ama bu sistem için 1000TL bedava, elimde 5" navi sistem olmasa çoktan girişmiştim standart sistemlere göre bir kayıp olacağını sanmıyorum(ingilizce olması dışında). Dükkanın önünde sökmek takmak bana serbest Hakan abiyi ikna ederseniz sizede izin verebilir.

Böyle bir şeya niyetlenirsek Ankara ya geleceğiz yani. :)

kullanan biri olarak ben olsam alırdım çalışmazsa geri yollardım :)

E tabi haklisin zaten cerceve ve sony panelsiz olmaz :)

valla bence olur :) hatta şuan sony mi normalmi desen kararsızım :D sonynin görüntüsü güzel ama normalin kullanım kolaylığı çok farklı heleki adres filan yazarken. sonyle bi numara çevireyim dedim anam ağladı :D

tuş takımıda navisiz olarak var bu arada, yani naviye girmek için oklarla geri gidip oklarla naviyi seçmen filan lazım, son naviliyi servet abi aldı :)

Ozan Karsavuran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

günün esas bombasını paylaşma zamanı geldi,

EZPARda uzun zamandır bulunan My Ford Touch 8" dokunmatik sistem(Ekran-Tuş-Çerçeve) 1000TL (eskiden 2000 istiyorlardı)

Almayı planladığım için paylaşmamıştım ama almamaya karar verdiğimden yazıyorum. Almama sebebim,

1) kolçak içindeki usb aux vs olan parçasının olup olmadığı belli değil bulunursa(bu parçalar ingilteredeki bi araçtan göğüs kolçak vs komple gelmişti kolçak duruyorsa içindedir) fiyata dahil edilir.

2) Cihazda navigasyon varmı bilmiyorum varsa bile ingilizce(tüm sistem ingilizce) ayrıca olsa bile şuan çalışmıyor.

3) tesisatı farklı(kablosuda vardı ama bulunurmu belli değil) (daha önce montajı yapıldı: ) yani biraz uğraşmak gerekiyor montaj için

4) bu sistem şuan sadece amerikada mevcut ilk etapta göremediğim Türkiye ile uyumsuzluklar olabilir, ayrıca sistemi almak için elimdeki navigasyonlu sistemi satmam lazım, evdeki bulgurdan olmak istemiyorum.

Bana göre dezavantajları bunlar, ama bu sistem için 1000TL bedava, elimde 5" navi sistem olmasa çoktan girişmiştim standart sistemlere göre bir kayıp olacağını sanmıyorum(ingilizce olması dışında). Dükkanın önünde sökmek takmak bana serbest Hakan abiyi ikna ederseniz sizede izin verebilir.

5" Navigasyona talip oluruz, senin işin görülsün   :kıhkıh:

osman ünal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Hocam saglam kafam karıştı. 2013 sonyli Cmax aracima 5inc taksam navigasyonlu olacak turkce ve 350 tl mi? Ayrıca gösterge ekrani da var ellerinde ve sorunsuz calisiyor?

1) çerçevesini bulmanız lazım, yada var olan çerçeveyi yeni ekrana göre kestirmeniz.

2) 350tl sadece ekran. navigasyonun çalışması için anten(50tl) ve harita(ebayda kabaca 30-40euro 2012ler) almanız lazım.

3) gösterge en son yoktu, depoya bakacaklardı baktılarmı bilmiyorum. Ahmet abide bir tane vardı onu aldık, bunlardan bul soran oluyor demiştim, bulmuş olabilir ona bi sorun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.