Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Kumanda Sadece Şöför Kapısını Açıyor?

Hasan Şahin

Soru

Arkadaşlar merhaba aracı ilk aldığımda, kumandada açma tuşuna bastığımda bütün kapılar açılıyordu fakat yaklaşık 2 haftadır açma tuşuna bir kez bastığımda şöför kapısı açılıyor diğer kapıları açmak için iki kez basmam gerekiyor?

Neden böyle oluyor? Ne yapmak lazım?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 3 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

hasan bey size denileni doğru uygulayınız aracın heryerini kilitleyin akabinde açma kapama tuşuna aynı anda basılı tutun 4lü sinyal iki kere uzun yanacaktır sonra düzelecek arabanız sorununuzun camlarla olmadığı anlaşılırdır ..

emir hacımustafaoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar merhaba aracı ilk aldığımda, kumandada açma tuşuna bastığımda bütün kapılar açılıyordu fakat yaklaşık 2 haftadır açma tuşuna bir kez bastığımda şöför kapısı açılıyor diğer kapıları açmak için iki kez basmam gerekiyor?

Neden böyle oluyor? Ne yapmak lazım?

Bunun programlamasi vardi. Kumandadan yapiliyor. Forumdan aratirsaniz illaki bulursunuz. Su an telden baglandigim icin link veremiyorum.

Ve tabi kullanma klavuzuna bir goz atin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

5 dakika önce yağ uyarısını hallettim bunu da denedim:

Kumadanın açma kapama tuşlarına aynı anda basın ve basılı tutun sinyal lambaları yanıp sönünce olmuş demektir.

Devreye almak ve devreden çıkartmak aynı şekilde yapılıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.