Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Bi Xenon Mercek Montaji

Önerilen Mesajlar

far ayarini kendim yaptim ama sanayiye gidince bi ayarlatcam. bu arada sis ampulunu degistirmek icin fari sokmekmi gerekiyo. bugun fari takarken dikkatli bakmadim ama  cok dar bi bosluk var?

Cem bey gelişi güzel birine ayar yaptırmayın... Ayar vidaları çok hassas fazla zorlandığında kırılabiliyor...  Eğer bu sapma ayar ile düzelmez ise merceğin yönü değişecek :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Vay be, bunlar benim farlar dimi? Ne hale gelmişler böyle.

abi senin farlar :) baya bi iskence ettik :)

sorması ayıp nekadar harcadınız ?

benim acemiligime geldigi icin biraz fazla harcadim ama arac uzerindeki fari kullanirsan eger 400 lira ile 700 lira arasinda bi maliyet olabilir. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

abi senin farlar :) baya bi iskence ettik :)

benim acemiligime geldigi icin biraz fazla harcadim ama arac uzerindeki fari kullanirsan eger 400 lira ile 700 lira arasinda bi maliyet olabilir. :)

Peki bunu nerede yaptirabiliri izmir de filan
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

far ayarini kendim yaptim ama sanayiye gidince bi ayarlatcam. bu arada sis ampulunu degistirmek icin fari sokmekmi gerekiyo. bugun fari takarken dikkatli bakmadim ama cok dar bi bosluk var?

Evet farın sökülmesi gerekiyor hatta tamponu sökelim diyen bile olmuştu
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Bu islemde aracin uzerindeki orjinal farlara mercek takiyorlar degil mi birde gunduz led değil mi

aynen  bu islemi aracin uzerindeki fara yapabilirsiniz ama muayanede sorun yasatabilirler. oyuzden yedek bi far takimi bulundurmak herzaman iyi olacaktir. gunduz farlarinin mercek montajiyla alakasi yok. ben aliexpress den aldim onlari.

Evet farın sökülmesi gerekiyor hatta tamponu sökelim diyen bile olmuştu

fari sokmekle yetindim ben :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 9 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.