Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kaportaya Atılan Sigara Izmariti

Önerilen Mesajlar

Daha 3 haftalık araç 3 kez yıkadım bide rengi beyaz.derler ya sakınan göze çöp batar diye gelip buluyor işte.bugün arabaya binerken birde baktım ne idüğü belirsiz azımı bozacam şimdi biri sigarayı içip balkondan aşağı atmış.tavanda sarı bir leke var gittim hemen yıkadım petrolde azıcık iz var sinirimi bozuyor nasıl geçer o leke bilen varmı arkadaşlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, "Otomobiller HakkındaBakım - Servis & Yedek Parça" kategorisinden "Otomobiller HakkındaDetailing Car Care (Araç Temizliği)" kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,

Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Atan kişiyi bulup, 3 Osmanlı tokadı basmak geçirir. Kil ile hallolur düşüncesindeyim.

Tabi boyayı yakmamış ise çıkar. Boya zarar gördüyse ısıdan dolayı çözümü yok boyatmaktan başka. Bizim eski bir aracın silecek lastiklerine atmışlardı izmariti. Silecek erimişti yarısına kadar yanmıştı kendi kendine sönmüştü. Sabah baktık ki cam is olmuş. Ben elektronik bir arıza nedeniyle motordan çıkan dumanlar is yaptı zannetmiştim ön camda. Şükür ucuz yırttık. Bizim araç alev aldı mı itfaye gelene kadar sitedeki araçların birçoğu zarar görürdü, çok zarar ederdik o işten.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla ugrasmak zor ama izmaritten dna ile kimin attigi tespit edilir, hangi serefli arkadassa ona bu isin faturasi bi guzel odegtirilebilir. Izmariti attigi yere bakmaz mi insan ya. Kusura bakmayin ama ben o arkadasa serefsiz demek istiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla ugrasmak zor ama izmaritten dna ile kimin attigi tespit edilir, hangi serefli arkadassa ona bu isin faturasi bi guzel odegtirilebilir. Izmariti attigi yere bakmaz mi insan ya. Kusura bakmayin ama ben o arkadasa serefsiz demek istiyorum.

İzmarit yere atılmaz ki !! Çöp dene birşey var küllük var. Bizim millet alışmış elindeki şeyi yola yere atmaya. Öğretimin her kademesinde yere çöp atanlar cezalandırılmalı. Başka türlü olmaz bu iş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Çağlar Kasımoğlu, Bize ilk okulda okuldaki çöpleri toplattırmışlardı gruo gruo elimizde eldiven ve çöp poşetleri ile çöp toplamıştık okul ve çevresinde. Ondan mıdır bilmiyorum da ben çevreye çöp neredeyse hiç atamıyorum, atanlardan da ciddi rahatsız oluyorum. Ceplerimde çöplerle eve dönmüşlüğüm var kaç kere. 

Buna sebep veren ikinci bir şey mesela Ankara Kızılay'da bomba korkusu ile çöp tenekesinin hiç olmaması. Büfelerin çöpleri dışında çöp yok neredeyse.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, "Otomobiller HakkındaBakım - Servis & Yedek Parça" kategorisinden "Otomobiller HakkındaDetailing Car Care (Araç Temizliği)" kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,

Focus Club Tr Yönetimi

özür dilerim admin bilgi kirliliği için.daha dikkatli olurum bundan sonra.saygılar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.