Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Dizel Egsoz Olmuş Mu :)

O. Fatih Yurter

Önerilen Mesajlar

Bide ben yapayım dedim öylesine deneme amaçlı :) zaten sona kadar dümdüz boru vardı sadece oem son susturucum vardı onuda söküp yerine düz boru kaynattırdım :) 

Yorumu sizlere bırakıyorum iyi kötü her türlü yoruma açığım eğer sizler beğenmezseniz kötü olmuş derseniz gidip son susturucuyu taktırıcam tekrar :D 

http://youtu.be/qmMPC6zCy1M

• Beğen 2
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ses duyup spor araba kullanıyorum zevki tatma hevesinin ses kirliliği yaratarak çevreye rahatsızlık verme hakkını vermediğini düşünüyorum, özellikle geceleri ara sokaklarda dolaşırken çok "hayır" duası alacağından eminim. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence böyle yapmaktansa aracını değiştirmeyi dusunuyorsan benzınlı bır arac alıp acık hava fıltresı takman daha makul olcakdır cunku en azndan 3000 devırden sonra ses vermeye baslıyor böyleyken sureklı ses verıyor ve bır muddet sonra baş agırısından başka bırsey vermıyor .. Bu benım kısısel yorumumdur genede siz bilirsiniz tabiki .. ama illa ses duymak ıstıyorsanız egzoz takıp susturucuları sökmek yerıne hava fıltresı bıraz daha makul olur dıye dusunmekdeyım 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Siyah duman atmasının nedeni bu işlemden mi kaynaklanıyor ?

hayır araçta chip tuning uygulaması var

Sizin orda nasıl bilmem ama bizim burdaki polisler bu egzoz ceza yazar :)

hehe :) burası ufak yer polisler babamı tanıdıklarından dolayı arabaya ceza yazmıyor

ilkin traktör çalışıyor gibi geldi sonra hızlanınca iyi geldi bence olmamış dostum. keyfin bilir.

traktör gibi aynen ilk rolantideyken sonra sesi güzelleşiyor teşekkürller

Ses duyup spor araba kullanıyorum zevki tatma hevesinin ses kirliliği yaratarak çevreye rahatsızlık verme hakkını vermediğini düşünüyorum, özellikle geceleri ara sokaklarda dolaşırken çok "hayır" duası alacağından eminim. 

Ses duyup spor araç sürüyorum moduna girmiyorum malesef. Alt devirlerde ses orjinali gibi fark yok ani duman atımında ve 3k üstü ses fazla farkındayım

Bence böyle yapmaktansa aracını değiştirmeyi dusunuyorsan benzınlı bır arac alıp acık hava fıltresı takman daha makul olcakdır cunku en azndan 3000 devırden sonra ses vermeye baslıyor böyleyken sureklı ses verıyor ve bır muddet sonra baş agırısından başka bırsey vermıyor .. Bu benım kısısel yorumumdur genede siz bilirsiniz tabiki .. ama illa ses duymak ıstıyorsanız egzoz takıp susturucuları sökmek yerıne hava fıltresı bıraz daha makul olur dıye dusunmekdeyım 

Değiştirmeyi düşünmüyorum n/a arabadan zevk alamıyorum malesef. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.