Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ön Camlara Film... Ama...

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar ön camlara arkaya göre bir ton açık film yaptırdım. Ama bir hafta sonra işaretlediğim yerlerde gözle görülür balonumsu gıcık şeyler oluştu. Ne yapsam acaba? Yaptırdığım yere gidip daha da rezil bir hal almasını istemiyorum. Benim yapabileceğim bir uygulama bilen varsa beri gelsin lütfen.

nDaBY8i.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kredi kartı vb şeyler ile itince çıkmıyor mu? Dışar doğru? Zamanla kaybolması lazım onun

Sayın Çağatay,bu ikinci arabam ve hayatımda ilk defa film yaptırdım. Yaptırdığım yer 1-2 gün sonra yok olur demişti ama olmadı. Kredi kartı denemedim,filmi yırtarım vb zararlar veririm diye. Önerinizi dikkate alacağım ve yarın deneyeceğim.

gözlük silme beziyle bastırarak kenarı doğru cıkartmaya çalışabılırsın inşallah düzelir.  güzel olmuş 

Sayın Dilek,teşekkür ederim. Yarın deneyeceğim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hiçbir profesyonel bilgim yok araştırmadan uygulamanızı tavsiye etmem fakat geçen gün reklam amaçlı bir yapışkanlı camı full kaplayan bi malzeme yapıştırdılar daha sonra baloncuklar çıktı bir süre sonra gelip çakmakla çok kısa aralıklarla ısıtıp kart gibi düz bi şeyle balonları yok ettiler bilemiyorum film ateşe dayanır mı? Ama çok kolay bir yöntemdi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

focus 3 trendx modele ön kapının camlarına film çektirecem ama arka karartılmıs camların rengini tutturamıyolar rengini tutturan var mı ? varsa filmin markası ve numarasını söyleyebilir mi_? acil cevap bekliyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.