Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Opel Cascada

Engin Uzunoğlu

Önerilen Mesajlar

Bu arada arkadaki gri araç Bentley ama pek ilgi alanıma girmemiş. :)

canlı gören biri olarak ben aracı şık buldum. Özellikle bordo renkli tente tavan aracı olduğundan daha elit göstermiş bence.

Ağırlık bu arabalardaki şasi güçlendirme ve tavan mekanizmaları yüzünden artıyor. Zaten sportif kullanım amaçlı çok uçup kaçacak bir araç değil. Daha çok üstünü açıp süzülmek için. :)

Bu arka tasarım uzaktan görünce ilk olarak aklıma Sebring ( Amerikan markayı hatırlayamadım) modelini getirdi.

Mesele de o zaten. Bentley den daha gosterisliyse bu is olmus demektir ki olmus bence. Tavan tente olmasaydi daha şık olurdu. Yapacak bisey yok. Bu haliylede fazlasiyla şık.

Edit: şık. :D

Ümit Vaysaloğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=137836653

Aracin ikinci eli 96 bin. Saten ilk sayfadaki araç bu

Rengini çok beğendim :) Opelin en sevdigim yani 20" jant takabiliyorsun opsiyon olarak var yani bizim focusda yok ı-ıh. Bu aralar gicigim otosana
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.