Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Tek Lastik Değişimi

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

bugun öncelikle çok güvendiğim fiat servisine gittim durum nedir diye.

jant eğri değişecek

tabla geçen seneki kazadan eğri bu kazada olmuş gibi değişecek

başka birşey çıkarmı belli değil, aracı tur otoya bıraktım.

fiat servisindeki lastikçi abim 10000km birşey değil takılsın bakarız bence bir tane yeter dedi öyle olacak gibi görünüyor.

hangi sigorta? geçen sene mallığım sonucu kaldırıma çıkmıştım tampon alttaki plastikler radyatör ayağı vs zarar görmüştü. lastikte yarılmıştı. kaskoyu devreye sokmayı düşünmediğimden lastiği kendim aldım. sonra kaskodan yaptırınca beyanada bu şekilde yazıp lastiğin faturasını ekledim eskime kesintisi bile yapmadan ödediler :)

teklifin makul teşekkür ederim ama bu durumda kasko yeni lastik takacağından diğerinide yenilemeyi tercih ederim gibi görünüyor.

Bendeki axa idi. Fiber internet için kazdıkları yere düştüm, lastiğim yarıldı. Aradım söyledim, lastik hasarını karşılamıyor isterseniz servise çektirebilir veya lastikçiye sevk edebiliriz dedi. Kalsın istemiyorum diyip, trip attım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bendeki axa idi. Fiber internet için kazdıkları yere düştüm, lastiğim yarıldı. Aradım söyledim, lastik hasarını karşılamıyor isterseniz servise çektirebilir veya lastikçiye sevk edebiliriz dedi. Kalsın istemiyorum diyip, trip attım :)

axadan beklemezdim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.