Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Usb Geçersiz Dosya Biçimi Ve Usb Bağlantısı Kesilmesi

Önerilen Mesajlar

Işte bu sebeple tercih dedim firma her seçeneği getirir sizde seçersiniz. Siz zamanında mp3 ü seçmediniz yani milenyumdan 10 yıl sonra baka baka bilerek aracı aldınız yani adamlar bilmiyor değil.

Bile bile almadım ikinci el olarak ucuz denk geldiği için aldım:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Herkese iyi günler,

Aracım 2012 Style paket. Aracıma sonradan kolçak takılırken USB/AUX girişi kolçağın altında kaldığı için USB uzatma kablosu kullandık.

Flashbelleği bu uzatma kablosu vasıtasıyla kullanıyorum fakat sık sık aşağıda resimlerde gözüken hataları alıyorum.

Belli bir süre Flash Bellek'ten müzik dinledikten sonra ekranda şarkının herhangi bir yerinde USB GEÇERSİZ DOSYA BİÇİMİ şeklinde bir uyarı çıkıyor ve şarkı kesiliyor.20 saniye sonra USB DESTEKLENMİYOR ve akabinde USB BAĞLANTI KESİLDİ uyarıları sırayla ekranda gözüküyor ve kendiliğinden radyoya geçiyor.

Bu hatanın ortaya çıkması bazen 5 dakika sürüyor bazen 1 saat.Ama eninde sonunda bu hata ortaya mutlaka çıkıyor.

Kolçak ilk alındığında takıldığı için uzatma kablosu olmadan bu hataların olup olmadığını bilemiyorum.

Buna benzer hatalar alan başka bir kullanıcı var mı acaba? Sorun uzatma için kullandığımız USB kablosundan kaynaklanabilir mi veya Flash Bellekten? 

Ayrıca CD'de böyle bir hata kesinlikle olmuyor.

lxma.jpg

x3yo.jpg

zp9u.jpg

bu hata tüm f3'lerde meydana gelmektedir. flashbelleğinize bulaşan önemsiz olabilecek bir virüs parçası olması dahilinde bu hata ortaya çıkıyor. ya flash belleğinizi formatlayın müzikleri tekrar atın ya da flas belleğinizde bir bozukluk meydana gelmiştir bu hata oluşmuştur. aynı şey başıma geldi. orjinal usb bağlantı noktasında ancak flas belleği formatladım ve sorun ortadan kalktı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

'12 focus 3 titanium aracım da flash bellek ile müzik dinlemeyi beceremedim ya :S

Aux düğmesine üst üste basarak usb kaynağı seçtinizmi? Müzikler  mp3 mü? Ben 2,5inç 500gb hdd takıp dinliyordum. Şu ara ipod bağladım dinliyorum.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aux düğmesine üst üste basarak usb kaynağı seçtinizmi? Müzikler  mp3 mü? Ben 2,5inç 500gb hdd takıp dinliyordum. Şu ara ipod bağladım dinliyorum.  

Arabada makenik disk pek sağlıklı değil disk ömrü için, bilginiz olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.